سعید معروف: مردم ایران مسابقات ما ار می‌بینند، به‌خاطر آنها موفق خواهیم شد

هفته نخست لیگ جهانی 2017 والیبال از فردا آغاز می‌شود و تیم ملی والیبال کشورمان از ساعت 22:300 جمعه به وقت تهران در شهر پیزارو ایتالیا به مصاف تیم ملی این کشور خواهد رفت.

سعید معروف کاپیتان تیم ملی والیبال کشورمان در خصوص رقابت های هفته اول در شهر پیزارو اظهار داشت: بسیار خرسند و خوشحالیم که در سطح یک و حرفه‌ای مسابقات لیگ جهانی بازی می‌کنیم و دوباره مقابل تیم‌های برتر دنیا همچون برزیل، لهستان و ایتالیا قرار گرفتیم.

کاپیتان تیم ملی والیبال ایران ادامه داد: در هربازی نکاتی هست که می‌توانیم از آنها درس بگیریم ولی به طور قطع به دستاوردها و موفقیت‌های گذشته این تیم‌های رده اول دنیا توجهی نمی‌کنیم و تمام تلاش مان را برای کسب موفقیت خواهیم کرد.

کاپیتان معروف افزود: در چهار سال گذشته تلاش‌های زیادی را انجام دادیم و مسابقات مهمی را پشت سر گذاشتیم. هدف ما این است که بهترین عملکرد خود را در این تورنمنت نشان دهیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: مردم ایران نتایج مسابقات ما را به دقت پیگیری می‌کنند و ما توانایی خود را در این سطح از مسابقات نشان خواهیم داد و تمام تلاش و پشتکار خود را به کار می گیریم و به طور قطع موفق خواهیم شد.

 

251 41

پاسخ دهید