سنگ گسترش جلوی پای استقلال/ ۱.۵ میلیارد نقد بابت رضایتنامه شجاعیان

روز گذشته اعلام شد که باشگاه استقلال تهران مبلغ مورد نظر باشگاه گسترش فولاد را برای صدور رضایت نامه داریوش شجاعیان به صورت اقساط پرداخت خواهد کرد. اما امروز هوشنگ نصیرزاده مدیر عامل گسترش فولاد با تکذیب این خبر سنگ بزرگی جلوی پای استقلالی‌ها انداخته است. 

او در این مورد گفت: «این موضوع اصلاً صحت ندارد. یعنی در این مورد صحبتی با یکدیگر نداشتیم که ببینیم آنها چطور می‌خواهند مبلغ را به ما پرداخت کنند. ما مبلغ را فقط به صورت نقدی دریافت می‌کنیم و نیازی به صحبت کردن در این مورد نیست.داریوش شجاعیان دو سال با گسترش فولاد قرارداد داشت و قرار بود برای سال اول 850 میلیون و برای سال دوم 950 میلیون تومان به او بپردازیم که این مبلغ یک میلیارد و 800 میلیون تومان می‌شد. وقتی یک باشگاه شجاعیان را از ما تقاضا می‌کند، در واقع 2 سال منافع ما از این بازیکن را از بین می‌برد. به همین دلیل، پیشنهاد ما از همان روز اول هم کاملاً منطقی بود. استقلال اول قبول نمی‌کرد، اما بعداً به مبلغ پیشنهادی ما نزدیک شد.»

نصیرزاده ادامه داد:«ما مبلغی می‌گیریم و رضایت‌نامه را صادر می‌کنیم. همه آن مبلغی که گفته شده، صرفاً فقط برای صدور رضایت‌نامه است، اما اینکه شجاعیان چقدر از تیم استقلال پول می‌گیرد، هیچ ربطی به ما ندارد. مبلغ یک و نیم میلیارد تومان، متعلق به باشگاه گسترش فولاد است.توافقی بین استقلال و گسترش فولاد انجام شد که شجاعیان به تیم منصوریان برود. اگر پرسپولیس مبلغ درخواستی ما را پرداخت می‌کرد، شجاعیان می‌توانست به تیم برانکو برود. شجاعیان تحت قرارداد گسترش فولاد است و باید به تیمی که رضایت ما را جلب کرده است برود.»

با این شرایط اگر طبق گفته نصیرزاده، قرارداد شجاعیان همانند گسترش فولاد در استقلال هم 850 میلیون تومان باشد با احتساب یک میلیارد و پانصد هزار تومانی که باید بابت رضایت‌نامه او بپردازند، جذب این بازیکن برای استقلال حداقل 2 میلیارد و 350 میلیون تومان آب می‌خورد.

256 41

پاسخ دهید