سه روز پیش از اعلام رسمی فیفا/ سایت ESPN ایران را در رده 23 دنیا قرار داد

به گزارش “ورزش سه”، سه روز دیگر فدراسیون بین المللی فوتبال دنیا به اعلام آخرین رده بندی تیم های حاضر در فوتبال دنیا خواهد پرداخت اما پیش از آن سایت ESPN به پیش بینی این لیست پرداخت و با توجه به فعالیت تیم های مختلف و  درخشش تیم هایی همچون آلمان و ایران در ماه اخیر، رتبه های مربوط به برخی تیم ها قابل حدس بود. 


 


همانطور که پیش از این نیز عنوان شده بود، در این پیش بینی تیم ملی ایران در رده بیست و سوم فوتبال دنیا قرار گرفت؛ رده ای که با توجه به درخشش ملی پوشان فوتبال ایران در بازی های مقدماتی جام جهانی قابل حدس بود. در صورت تحقق این رتبه، تیم ملی ایران در دوران حضور کارلوس کی روش به بهترین عنوان خود دست پیدا خواهد کرد. 


 


درخشش تیم ملی آلمان در رقابت های جام کنفدراسیون ها باعث شده تا این کشور بتواند برزیل را کنار زده و به عنوان اول دنیا برسد. تیم ملی ایران کماکان خود را در صدر بهترین تیم آسیا نگه داشته و اختلاف خود را با دیگر تیم های آسیایی بیشتر کند. پس از تیم ملی ایران، تیم ملی استرالیا در رده چهل و چهارم دنیا قرار دارد. 


 


از نگاه این سایت پس از آلمان ها، تیم های ملی برزیل، آرژانتین، پرتغال، سوئیس، لهستان، شیلی، کلمبیا، فرانسه و بلژیک در رده های دوم تا دهم قرار دارند.


  پاسخ دهید