شاهرودی: وقتی لژیونرها می‌آیند، تیم ملی جان می‌گیرد


شاهرودی: وقتی لژیونرها می‌آیند، تیم ملی جان می‌گیرد


به گزارش خبرورزشی، شاهرودی در مورد شرایط فعلی تیم ملی در آستانه بازی با قطر و مسائل مختلف دیگر به سؤالات پاسخ می‌دهد.

در مورد بازی روز پنج‌شنبه تیم ملی مقابل قطر چه صحبتی داری؟
تیم ما شرایط خوبی دارد و لژیونرهایی که به تیم ملی اضافه می‌شوند واقعاً به تیم ما سر و سامان می‌دهند. وقتی لژیونرها می‌آیند، تیم ملی جان می‌گیرد. بازی با قطر همیشه سختی‌های خاص خودش را دارد، ولی آنها نمی‌توانند خودشان را با تیم ما قیاس کنند. قطر از بازیکنان چندملیتی سود می‌برد ولی معتقدم تیم ملی می‌تواند با حضور هزاران تماشاگر قطر را شکست بدهد.

برخی معتقدند کی‌روش برگ برنده تیم ملی است، نظر خودت چیست؟
کی‌روش کارش را بلد است و در این مدت توسط رسانه‌ها و مسئولان فدراسیون مورد حمایت قرار گرفته است. البته او باید این نکته را در نظر بگیرد که اینجا ایران است و کشور ما از لحاظ امکانات فوتبالی از کشورهای دیگر در سطح پایین‌تری قرار دارد. او با آگاهی از این مسائل به ایران آمد.

به نظر تو ایران به جام جهانی‌ می‌رود؟
قطعاً می‌توانیم با این تیم به جام جهانی‌ برویم. خوشبختانه تیم ملی، جوان‌های بسیار خوبی را در اختیار دارد که همه آنها انگیزه دارند.

شیرین‌ترین خاطره تو از بازی با قطر در دوران بازیگری‌ات چه بود؟
برد ۳ بر صفر در تهران در بازی‌های مقدماتی جام جهانی‌ شیرین‌ترین خاطره من بود و تلخ‌ترین خاطره نیز شکست ۲ بر یک در زمین حریف بود. قبل از آن مسابقه قطری‌ها برای ما حاشیه درست کردند و وقتی به فرودگاه رسیدیم مشکلاتی را برای ما ایجاد کردند. ما ۲ گل بد در آن بازی خوردیم.

چرا کریم باقری با بازیکن قطری درگیر شد؟
آن بازیکن به باقری فحش ایرانی داده بود و آقا کریم هم جوابش را داد.

راستی نظرت در مورد بازگشت رامین رضاییان به پرسپولیس چیست؟
خدا را شکر که او دوباره بازیکن پرسپولیس شد. رامین فصل گذشته خیلی برای پرسپولیس زحمت‌کشید. وقتی هواداران پرسپولیس او را بخشیدند، پس باشگاه و برانکو هم باید رامین را می‌بخشیدند. امیدوارم رضاییان بازی‌های خوبی را انجام دهد.

پاسخ دهید