شاهکارهای تمام نشدنی در لیگ فوتسال/ بازی جنجالی مشهد باز بی‌نتیجه شد!

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ درحالی‌که سایت فدراسیون فوتبال، مسابقه فوتسال بین تیم های فرش آرا و مس سونگون را که بعد از پایان مسابقه، یک بر یک اعلام شده بود، به سود تیم مشهدی برگرداند، حالا سرپرست دبیری کمیته فوتسال رسما اعلام کرده است داور بازی با عوض کردن متوالی آرایش این وضع را به وجود آورده است اما این بازی هنوز نتیجه ندارد و داور بازی نمی تواند به کمیته داوران گزارش بدهد و باید به کمیته فوتسال نتیجه بازی را اعلام کند.

کاظم سلیمانی سرپرست دبیری کمیته فوتسال و معاون اجرایی علی کفاشیان در این کمیته هنوز هم می گوید خودش از داور بازی شنیده است که مسابقه با تساوی یک بر یک به پایان رسیده «اما او صبح روز بعد، درحالی که به کمیته فوتسال اعلام نتیجه نکرده بوده، به کمیته داوران می رود و آنجا نامه ای را پر می کند و می نویسد بازی 2 بر یک به سود تیم میزبان یعنی فرش آرا شده است. » سلیمانی تاکید کرده این اعلام نظر غیرقانونی است و تا زمانی که گزارش داوری بازی برای کمیته فوتسال پر نشود، این بازی بدون نتیجه رسمی است!

در ثانیه های  پایانی بازی فرش آرا و مس سونگون اتفاق عجیبی افتاد. در سالنی که تابلوی زمان سنجش مجهز به سیستم هشدار پایان مسابقه نبود، درحالی که کمک داور بازی سوت پایان را ثانیه هایی بعد از پایان وقت قانونی اعلام کرد، توپی را بازیکنان فرش آرا به سمت دروازه مس فرستادند. مشهدی ها می گویند این توپ قبل از سوت پایان داور زده شده و باید گل گرفته شود. آنها یک ویدئو منتشر کردند که در آن زمان سنج بازی مشخص نیست. در سوی مقابل مسی ها ویدئویی منتشر کردند که نشان می دهد در زمان زده شدن ضربه، تایمر سالن لحظاتی بوده که صفر بوده است. در فوتسال دو وقت 20 دقیقه ای مفید وجود دارد و بعد از پایان وقت مفید تنها توپی که سرگردان باشد، باید تکلیفش مشخص شود. 

داور بازی به گفته سلیمانی در پایان بازی، بعد از مشورت با کمکش، گل را نمی پذیرد اما یک روز بعد از بازی و بعد از حضور در کمیته داوران، رایش را تغییر داده است. تصمیمی که حالا وتو شده و بازی فوتسالی در لیگ ایران برگزار شده که بی آنکه نیمه تمام مانده باشد، بعد از دو روز نتیجه ندارد! این جدیدترین شاهکار در تشکیلاتی است که علی کفاشیان مدیریتش را بر عهده دارد.

 

41258

پاسخ دهید