شفر: بازیکنانم سرشان را بالا بگیرند/ پرسپولیس ۲۰ درصد از ما خوش‌شانس‌تر بود

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ استقلال در ۸۵ پایتخت با یک گل برابر پرسپولیس شکست خورد. وینفرد شفر درباره این بازی گفت: بگذارید با هوادارانمان شروع کنم. یک استادیوم بسیار زیبا. دیدیم که آنها بعد از بازی هم در کنار ما بودند.
او ادامه داد: این همان هوادارانی هستند که یک تیم می خواهد. آنها ۹۰ دقیقه تیم را حمایت کردند و بعد از بازی هم هواداران ناراحت بودند ولی به تیمشان برگشتند. بازیکنانم در رختکن خیلی ناراحت بودند و به آنها گفتم که به تیمم در نیمه دوم افتخار می‌کنم. ما خیلی فرصت‌های خوبی در آنجا داشتیم. بازیکنان با همه توانشان تلاش کردند. ما دوتا داربی داریم و تنها یک بازی نیست و خیلی خوشحالم که بازی داربی بعدی را هم در همین جا داریم.

شفر گفت: روی گل اشتباهاتی داشتیم و فضا برای مهاجم حریف ایجاد شد. بازیکن آخر باید چه می‌کرد؟ نمی‌دانم پنالتی بود یا نه ولی مشکل چشمی نبود، مشکل فضایی بود که به بازیکن حریف دادیم. قدم بعدی ما این است که تیم بهتری شویم. دیروز هم گفتم که شاید ما ۲۰ درصد از پرسپولیس به لحاظ بدنی عقب باشیم. به هرحال آنها با تجربه‌تر و هماهنگ‌تر هستند. ولی این ۲۰ درصد امروز به صورت شانس بود و آنها ۲۰ درصد از ما خوش‌شانس‌تر بودند. بازیکنان من امروز می‌توانند با سر بالا به خانه بروند. ما فردا و پس فردا درباره اشتباهات صحبت می‌کنیم. زمان می‌گذرد و ما باید بیشتر تمرین کنیم.

او درباره کارت های زیادی که بازیکنانش گرفتند، گفت: البته درست است که ما ۷ کارت گرفتیم ولی حریف هم سه کارت گرفت. جواب من همین است.

سرمربی استقلال در پاسخ به این سوال که بین دو نیمه چه چیزی به بازیکنانش گفت، گفت: به آنها مسائل تاکتیکی را گفتم. بازی قبلی خیلی توپ جلوی دروازه داشتیم. بازی قبل از آن ولی فقط یک فرصت داشتیم. به بازیکنان گفتم شخصیت تیمی ما بالاست و شما می توانید بازی را عوض کنید. دیدید جابر ۳ موقعیت عالی گلزنی داشت ولی شانس نیاورد و گل نزد.

 

256 41

 

پاسخ دهید