صادقیان: پرسپولیس قطعاً از گروهش صعود می‌کند

خبرگزاری میزان: پیام صادقیان در خصوص وضعیت تیم فوتبال ماشین‌سازی بعد از باخت مقابل نفت تهران در هفته بیست‌ودوم لیگ برتر اظهار داشت: باخت مقابل نفت تهران کار ماشین‌سازی را خیلی سخت کرد و باید در این ۸ بازی باقی مانده حداکثر امتیازات را به دست بیاوریم. دیگر فرصتی برای امتیاز از دست دادن نداریم و به همین خاطر هم‌قسم شده‌ایم که بازی‌های بعدی را به بهترین شکل ادامه دهیم.
 
وی افزود: به همین خاطر خودمان را آماده بازی با استقلال خوزستان می‌کنیم که یک بازی مهم و سرنوشت‌ساز مقابل این نماینده کشورمان در آسیاست که در بازی اول خود به پیروزی رسید. آنها چند بازی سخت در آسیا انجام داده‌اند و امیدوارم تحلیل بدنی آنها به نفع ماشین‌سازی شود و ۳ امتیاز بازی را به دست بیاوریم.

هافبک تیم فوتبال ماشین‌سازی درباره شرایط این تیم بعد از حضور فرهاد کاظمی گفت: ماشین‌سازی با آمدن فرهاد کاظمی روند روبه‌رشدی دارد و در بازی با نفت تهران هم روی اشتباهات فردی خودمان باختیم. البته در این بین نبایداز کیفیت بد زمین ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز هم بگذریم که اصلاً خوب نیست. ماشین‌سازی فوتبالش روی زمین است و در یادگار، توپ را نمی‌توان خوب کنترل کرد و کارهای تاکتیکی انجام داد.
 
صادقیان خاطرنشان کرد: با این همه کار ما خیلی سخت شده است و در این ۸ بازی باید اکثر امتیازات را بگیریم چون دیگر فرصتی نداریم. حیف است در لیگ برتر نمانیم چون تیم ما خیلی خوب بازی می‌کند و به کادر فنی‌مان خیلی امیدواریم. کارمان سخت است اما امیدوارم در لیگ برتر بمانیم.
 
هافبک سابق تیم فوتبال پرسپولیس درباره عملکرد این تیم در آسیا و بازی نخست مقابل الهلال گفت: من تجربه بازی جلوی الهلال را دارم و آنها از قدرت‌های آسیا هستند. پرسپولیس مقابل این تیم خوب بازی کرد و حتی می‌توانست برنده این بازی باشد. امیدوارم این روند را ادامه دهند و در بازی مقابل الوحده با یک بازی خوب ۳ امتیاز را به دست آورده و دل هواداران را شاد کنند.
 
صادقیان در پایان تأکید کرد: پرسپولیس برعکس دیگر نمایندگان ایران به نظرم در گروه سختی افتاده و با تیم‌های با امکانات و گردن کلفتی بازی دارد. با این وجود همه تیم‌ها از پرسپولیس ترس دارند چون می‌دانند پرسپولیس چه تیمی است و به‌خصوص می‌دانند که پرهوادارترین تیم آسیاست و آنها باانگیزه مضاعف می‌آیند جلوی پرسپولیس بازی می‌کنند. پرسپولیس با این بازی که مقابل الهلال انجام داد و قدرتمند ظاهر شد، با اینکه کار سخت است اما قطعاً صعود خواهد کرد.

پاسخ دهید