صحبت های منصوریان درباره بازگشت استقلال با سه گل

علیرضا منصویان سرمربی استقلال پس از برد مقابل التعاون عربستان به تعریف و تمجید از بازیکنانش می پردازد. او درباره این برد می گوید: «نیاز به برد داشتیم. باید می بردیم و به جدول مسابقات برمی گشتیم. خیلی خوب التعاون را آنالیز کرده بودیم وخدا را شکر برنده این مسابقه شدیم. باید یک تبریک ویژه به هوادران و همه ایرانی هایی که در عمان هستند و حمایت کردند بگویم. »
او درباره شرایط گروه اول رقابت ها می گوید: «خیلی خیلی شرایط گروه مان سخت و پیچیده است. همه تیم های3 و 4 امتیازی هستند. همه شانس صعود داریم.»
منصوریان سپس در آنالیز بازی های گروههای مختلف مسابقات چنین حرفی می زند: «در گروه الهلال، شانس اول دو تیم الهلال و پرسپولیس هستند. در گروه لخویا در حال حاضر شانس های اول لخویا و استقلال خوزستان هستند. اما در گروه ذوب آهن هم العین فوق العاده قوی است. همچنین الاهلی عربستان که تجربه بازی در برابر آنها را داشته ایم و تیم فوق العاده خوبی هستند. در گروه ما هم همه تیم ها شرایط برای همه تیمها یکسان است. در غرب آسیا العین و لخویا و الاهلی تیم های خیلی قدرتمندی هستند.»
منصوریان در ادامه می گوید: «حریف خط حمله ای خوب با 25 گل زده داشت. همین تعداد گل خورده هم دارد و ما تمرکزمان روی این بود که از التعاون گل نخوریم و فشار روی این تیم بگذاریم که گل بگذاریم. بعد از گل زدن می دانستیم که حریف با اتکا به بازیکنان شماره 19 و 49 حملات زیادی می کند. ما این دو بازیکن را از جریان بازی خارج کردیم. می توانم بگویم که با وجود نتیجه 3 بر صفر لازم بود که زحمات زیادی بکشیم و با زحمت زیاد به این نتیجه دست یافتیم.»

252 43

 

پاسخ دهید