صمد، ناجی هاشمی می‌شود؟


صمد، ناجی هاشمی می‌شود؟


پتروشيمي بدون سرمربي
پتروشيمي بندر امامِ صدرنشين در غياب سرمربي محرومش به مصاف شهرداري تبريز مي‌رود. تبريزي‌ها كه تغييراتي در تيم نداشته‌اند، تنها به اميد ميزباني به دنبال برد هستند تا پلي‌‌آف را براي خود طولاني‌تر كنند اما مهران شاهين‌طبع كه تاكوان دين را هم به تركيبش اضافه كرده است، درباره اين رقابت مي‌گويد: «درست است روي كاغذ 3 – صفر پيش هستيم اما بايد عملكرد خوبي داشته باشيم تا به برد برسيم.»

40 دقيقه دلهره
رقابت بعدي كه ساعت 15:15 در سالن حكيميه و به قضاوت صادق قنبري، محمد شهميرزادي و شريعتي برگزار مي‌شود، بين دو تيم دانشگاه آزاد و شهرداري اراك است. اراكي‌ها با 3 برد، دانشگاهي‌ها را لبه پرتگاه قرار داده‌اند و در صورت پيروزي آرزوي شاگردان مصطفي هاشمي را بر باد مي‌دهند، چرا كه آنها با اضافه كردن دو بازيكن خارجي شاخص راش و مك دونالد و آمدن صمد نيكخواه‌بهرامي در كل شكل و شمايل تيم را تغيير داده‌اند. با اين حساب بايد ديد صمد منجي دانشگاه آزاد مي‌شود؟ محمد كسايي‌پور، سرمربي اراك، در اين باره معتقد است: «دانشگاه آزاد تغييرات اساسي در تيمش ايجاد كرده است ولي ما آماده‌ايم براي رقابت و اميدوارم بهترين نتيجه را بگيريم.» در مقابل، مصطفي هاشمي با اينكه 3 – صفر عقب است، تأكيد مي‌كند: «محكوم به تلاش هستيم و بايد بجنگيم. هر اتفاقي هم بيفتد، خواست خدا بوده و قبول مي‌كنيم. اميدواريم بازي خوبي شود و همه لذت ببرند. بازيكنان من تا امروز دلاورانه جنگيده‌اند.»

مشهد در انتظار سوت عادلانه
شيميدر، تيم دوم جدول ليگ، 3 – صفر پيش است. هر چند جنجال ديدار قبلي اين تيم مقابل ثامن مشهد منجر به محروميت داور رقابت شد اما اين بار ثامن با دريافت كارت بازي‌ بازيكن خارجي‌‌اش مي‌خواهد در خانه پيروز شود. جواد رحمتي‌پور، سرمربي شيميدر، با اشاره به سختي كار در مشهد اميدوار است: «بازيكنان قبراق و سرحال هستند. مصدوميت‌ها برطرف شده است و آماده پيروزي هستيم. با تشكر از داوران اميدوارم دقت بيشتري در پلي‌‌آف شود تا حق به حقدار برسد. ما هم تمام سعي‌مان را در همكاري با آنها مي‌كنيم.»

رقابت دو تيم پرطرفدار در گرگان
جدال شهرداري گرگان و نفت آبادان شرايط ديگري دارد. در حال حاضر نفتي‌ها 2 بر يك از گرگاني‌ها پيش هستند و براي راهيابي به نيمه‌نهايي بايد دو بازي ديگر را پيروز شوند. شاگردان محمدمهدي ايزدپناه در شهرداري با جذب ايمان زندي تقويت شده‌اند و مي‌خواهند با پيروزي كار را به تساوي 2 – 2 بكشانند. ايزدپناه معتقد است به واسطه ميزباني، برد را از آن خود مي‌كند. در مقابل حماد سامري هم مي‌گويد: «متأسفم دو تيم پرطرفدار رودرروي هم قرار گرفتند و خوشحالي و ناراحتي هر دوي ما يكسان است ولي ما به برد مي‌انديشيم.»

 

پاسخ دهید