طارمی در پرسپولیس ماندنی شد

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ با وجود گذشت چند روز از پایان مهلت مهدی طارمی برای تعیین وضعیت انتقالش به تیم‌های اروپایی، این اتفاق نیفتاده است و البته طارمی در تمرینات پرسپولیس هم غیبت دارد. عبدالصمد ابراهیمی وکیل طارمی دربراه آخرین اتفاقاتی که افتاده توضیحاتی داده که نشان می‌دهد طارمی در پرسپولیس خواهد ماند.
وکیل طارمی گفته: «الغرافه، هلند، آلمان، چین. روزی یک خبر در خصوص رفتن طارمی به این تیم‌ها و کشورها منتشر می‌شود که هیچ یک مبنای مشخص و درستی ندارد. ظهر دیروز برای امور مالیاتی حسین ماهینی و احمد نوراللهی به باشگاه رفتم و نشستی با دکتر طاهری و آقای گرشاسبی داشتم. در مورد مهدی هم صحبت‌هایی شد و مواضع باشگاه با توجه به آخرین مذاکرات و تماس فاضلی مدیر برنامه مهدی، همان مواضع قبل بود.
با عنایت به جمیع شرایط صحبت‌هایی با مهدی طارمی هم داشتم. تصور من این است که بحث انتقال منتفی است و البته امروز همه چیز نهایی می شود. تصمیم گیرنده در خصوص همه مسائل مدیریت باشگاه است و امروز احتمالا به باشگاه می‌روم تا شرایط نهایی را مدیریت باشگاه اعلام کند و اگر صلاح بدانند مهدی روانه اردوی اوکراین خواهد شد. همه اخباری که غیر از این باشد را تایید نمی‌کنم و بحث تیم‌هایی که مطرح است هیچگاه به مرحله مذاکره جدی کشیده نشده است.»

 

256 41

 

پاسخ دهید