عالیشاه: از امروز کنار تراکتور تمرین خواهم کرد/ پرسپولیس نتیجه قابل قبولی در دیدار برگشت می‌گیرد

روزنامه خبرورزشی نوشت: عالیشاه در رابطه با آخرین شرایطش، اوضاع پرسپولیس و مدعیان قهرمانی این فصل حرف می‌زند.

بالاخره خدمت سربازی‌ات کی به پایان می‌رسد؟
باید به تبریز بروم تا در رابطه با کارهای کُد دوران آمورزشی و… مشکل نخورم.

نگفتی چه زمانی خدمتت به پایان می‌رسد.؟
چون سرباز هستم، اختیارم دست خودم نیست به همین دلیل اصلاً نمی‌توانم زمانی برای آن تعیین کنم فعلاً هم تمام فکرم پشت سرگذاشتن دوران آموزشی است تا مشکلاتی که برای نوراللهی در این رابطه پیش آمد برای من تکرار نشود.

با تراکتور تمرین می‌کنی؟
از امروز در تمرینات تراکتور حاضر می‌شوم تا تمرین کنم اما نمی‌توانم بازی کنم.

در رابطه با شکست سنگین دور رفت پرسپولیس مقابل الهلال چه صحبتی داری؟
باخت سنگین و ۴ بر صفر پرسپولیس مقابل الهلال واقعاً غیرقابل باور بود. من اطمینان دارم آن دیدار فقط یک اتفاق بود و دیگر تکرار نخواهد شد.
پرسپولیس تیمی است که همه می‌‌دانند و می‌بینند که در دو، سه سال اخیر بهترین تیم فوتبال ایران بوده و بهترین نمایش‌ها را ارائه داده است. در بازی رفت با الهلال هم همه بازیکنان تمام تلاش‌شان را انجام دادند اما به هر حال فوتبال روی بدش را به پرسپولیس نشان داد، چند فرصت گل پرسپولیس تبدیل به گل نشد اما تمام فرصت‌های الهلال تبدیل به گل شد.

باوجود شکست سنگین دور رفت به عبور از سد الهلال امیدواری؟!
اطمینان دارم بازیکنان پرسپولیس با تمام وجود تمام تلاششان را انجام خواهند داد تا با نتیجه قابل قبولی از سد الهلال بگذرند.

پرسپولیس قادر به تکرار عنوان قهرمانی فصل قبل خواهد بود؟
پرسپولیس مدافع عنوان قهرمانی فصل قبل و مدعی اصلی قهرمانی است و قطعاً می‌تواند قهرمانی فصل قبل را تکرار کند و اگر گرفتار بعضی از حاشیه‌ها نشود تکرار قهرمانی برای پرسپولیس امکان‌پذیر خواهد بود.

چه تیم‌هایی را رقیب پرسپولیس می‌دانی؟
ذوب‌آهن، پدیده، سایپا و پارس جنوبی جم تیم‌هایی هستند که در این فصل به همراه پرسپولیس تیم‌های خوبی نشان داده‌اند. فصل قبل با تراکتور در دیداری دوستانه مقابل پارس جنوبی جم بازی کردم شاگردان تارتار در آن دیدار نمایش خوبی داشتند و من تیم جنوبی را واقعاً تیم خوب و قدرتمندی ارزیابی کردم.

در رابطه با استقلال و حضور شفر چه نظری داری؟
باتوجه به حضور مربی آلمانی احساس می‌کنم شوک مثبتی به این تیم وارد شود هر چند که به نظرم علی منصوریان هم زحمت زیادی برای استقلال کشید.

43503

پاسخ دهید