عربستان به لالیگا بازیکن صادر خواهد کرد!

 


به گزارش “ورزش سه”، قرار است به زودی پیمان همکاری میان لالیگا و فدراسیون فوتبال عربستان آغاز شود. این پیمان بر پایه رشد ورزش در تمامی سطوح عربستان سعودی متمرکز خواهد شد و شامل فرصت های تجاری، همکاری در سطح آکادمی ها و ابتکار شناسایی استعدادها برای بازیکنان جوان فوتبال آسیا خواهد شد.


 


  


 


در این همکاری لالیگا حق ایجاد و توسعه آکادمی های فوتبال در عربستان سعودی را تحت نظارت خود انجام خواهد داد. این آکادمی در نظر دارد بازیکنان جوان عربستان و مربیان مشتاق این کشور را با روش های آموزش عالی به سمت پیشرفت سوق داده و شرایط آنها را بهبود بخشد.


 


همچنین لالیگا قرار است برنامه ای برای شناسایی و پرورش استعدادهای عربستان برای راهیابی به تیم ملی در آینده و همچنین تمرین با آکادمی تیم های لالیگایی تدوین شود.


 


ترکی الشیخ رئیس فدراسیون فوتبال عربستان در این خصوص گفت: “همکاری با لالیگا بخشی از هدف فعلی و بلند مدت فدراسیون برای توسعه فوتبال و افزایش سطح آن و در عین حال ایجاد نسل جدیدی از بازیکنان برای تیم ملی در آینده است.


 


فوتبال محبوب ترین ورزش در عربستان سعودی است و ما متعهد به دادن فرصت به جوانان برای رسیدن به اهداف فوتبالی خود در بالاترین سطح ممکن هستیم.”


پاسخ دهید