فتح‌ا…زاده: از ایمون ناراحت نیستم چون قبل از هت‌تریکش، رقیب را سوبله‌چوبله کرده بودیم


فتح‌ا…زاده: از ایمون ناراحت نیستم چون قبل از هت‌تریکش، رقیب را سوبله‌چوبله کرده بودیم


حاج‌آقا، ايمون زايد گفته بايد گوگل را سرچ كند تا دقيقاً شما را بشناسد؟
من به ايمون زايد توصيه مي‌كنم نام و نام‌خانوادگي مرا در گوگل سرچ نكند چون وزن و حجم اين مطالب خيلي سنگين مي‌شود و بنده‌خدا ايمون زايد زير آوار اين مطالب خواهد ماند.

ايمون زايد در بخش ديگري از صحبتش به اين موضوع پرداخته بود كه شما هنوز هم به شدت از هت‌تريك او در آن دربي معروف ناراحتيد؟
به هيچ وجه از ايمون زايد ناراحت نيستم چون ما قبل از اين دربي، پرسپوليس را سوبله چوبله كرده بوديم بنابراين اصلاً از آن باخت ناراحت نشديم چون آن كارها بدون شك در قياس با كار ايمون زايد بزرگ‌تر و باشكوه‌تر بوده است.

واقعاً شما از انتشار عكسي از جانب ايمون زايد ناراحت شده بوديد؟
ايمون زايد مسافري بود كه به فوتبال ايران آمد و زود هم رفت. من هم اگر در مصاحبه قبلي‌ام حرفي زدم فقط خواستم او تاريخ را ورق بزند و با خودش مرور كند اگر هم صحبتي از بازي‌هاي باشكوه استقلال با هوادارانش كردم، حرف اشتباهي نزدم و در واقع به بازي با جوبيلو ايواتا و نيروي هوايي اشاره كردم كه در آن دو بازي 120 هزار هوادار در ورزشگاه حضور يافته بودند.

ايمون زايد گفته بود او بخشي از تاريخ زيباي دربي است. شما براي اين حرف ايمون چه پاسخي داريد؟
او فقط بخشي از تاريخ دربي است در حالي كه من بخش بسيار پررنگي از تاريخ دربي‌ها با استقلال هستم كه طي آنها به نتايج خوبي هم دست يافتيم.

واقعاً شما بعد از آن دربي كه ايمون زايد هت‌تريك كرد، به دنبال جذب او رفتيد؟
به هيچ وجه اين حرف ايمون زايد درست نيست. حرف من اين بود كه اگر ايمون زايد بازيكن خيلي بزرگي بود حتماً پرسپوليس براي سال دوم با اين بازيكن تمديد مي‌كرد. در مورد اظهارنظر ايمون زايد هم بايد بگويم ما به هيچ وجه به دنبال جذب اين مهاجم نرفتيم چون دليلي براي اين كار نمي‌ديديم و برايم عجيب است كه اين آقا گفته ما دنبال جذب او بوديم.

 

پاسخ دهید