فرگوسن با نظر مردم دنیا درباره پوگبا موافق نبود

وبسایت نود: ایجنت ستاره فرانسوی منچستریونایتد اذعان کرده سر الکس فرگوسن نظر متفاوتی درباره این بازیکن نسبت به تمام دنیا دارد.

 مینو رایولا در جدیدترین مصاحبه خود با رسانه های انگلیس ضمن تاکید بر اینکه در زمان جدایی پل پوگبا از منچستریونایتد در سال ۲۰۱۲ درگیری بزرگی بین او و سر الکس فرگوسن رخ نداده عنوان کرده گذر زمان نشان داده نظر او نسبت به فرگوسن درباره پوگبا درست تر بوده است.

رایولا به رادیو Talk Sport انگلیس گفته:

درگیری بین من و فرگوسن رخ نداد ما تنها با هم در مورد ارزش پوگبا در آن زمان بحث کردیم. فکر می کنم الکس فرگوسن نسبت به بقیه دنیا نظر متفاوتی نسبت به ارزش پوگبا داشت و این حق او است که نظر خودش را داشته باشد.

فرگوسن با نظر مردم دنیا درباره پوگبا موافق نبود

 پوگبا ارزش خودش را ثابت کرده و شاید در آن زمان ترک منچستر بهترین کار بود. پوگبا تجربه جدیدی کسب کرد و بازی زیر نظر کونته قطعا مهم بود. من نزاعی با فرگوسن نداشتم. شاید او با من مشکل داشت اما در آن زمان درگیری رخ نداد. از چیزهایی که در کتابش نوشت یک مقدار حیرت زده شدم اما هر کس نظر خودش را دارد.

شرایط پوگبا یک مقدار به زلاتان شبیه است. هر دو به باشگاه شگفت انگیز یوونتوس رفتند. زلاتان زیر نظر کاپلو کار کرد و پوگبا از کونته چیزهایی یاد گرفت. هر دو مربی نقش مهمی در کارنامه بازیکنان من ایفا کردند. ترک منچستر باعث شد که پوگبا بازیکن بهتری شود و به سطحی برسد که حالا بتواند به این تیم بازگردد. شاید اگر در منچستر مانده بود به سطح الان نمی رسید. بحث من و فرگوسن تنها دو یا سه ساعت طول کشید. او لقب «سر» دارد و من می خواهم احترامش را حفظ کنم. او نظر خودش را دارد و شما حرف بدی از من درباره آقای فرگوسن نخواهید شنید.

پاسخ دهید