فیگو: کارتان سخت است اما شانس صعود دارید

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ فیگو ستاره سابق فوتبال ایران كه مهمان برنامه نود بود، درباره هم گروهی ایران با مراکش، اسپانیا و پرتغال گفت: روی کاغذ پرتغال و اسپانیا شانس اول صعود هستند و اما ایران در صورتی که مراکش را در بازی اول ببرد و بین پرتغال و اسپانیا یکی بازنده بازی باشد شانس صعودش بیشتر می شود. كار ایران سخت است اما شانس صعود دارد.
او گفت: در گروه 3 فرانسه و پرو شانس اول صعود هستند و می توانند راحت به مرحله حذفی بروند. در گروه 4 آرژانتین و کرواسی شانس اول هستند ولی ایسلند هم تیم خوبی دارد و بسیار جنگنده هستند و کیفیتشان عالی است. در گروه 5 برزیل کار راحتی برای صعود دارد و تیم دوم هم بین کاستاریکا و سوییس به مرحله بعد می رود.
فیگو ادامه داد: در گروه 6 آلمان، مکزیک و سوئد مدعیان اصلی هستند ولی آلمان شانس اول است و مکزیک هم احتمالا به عنوان تیم دوم به مرحله بعد می رود. سوئد هم تیم خوبی دارد و در این جام جهانی یک چالش جدید دارند. در گروه 7 بلژیک و انگلیس شانس اول صعود هستند و انگلستان هم تیم بسیار خوبی دارد.بلژیک می تواند شگفتی سازی کند. گروه 8 خیلی راحت است و لهستان و کلمبیا به راحتی می توانند صعود کنند. البته سنگال هم تیم قدرتمندی است.
43 43

پاسخ دهید