قدرت تیم‌های یس آل و پتروشیمی قابل قیاس نیست

به گزارش “ورزش سه” به نقل از مهر، صالح مخدومی شامگاه دوشنبه پس از شکست خانگی تیم یس آل گرگان مقابل پتروشیمی بندرامام از هفته دهم لیگ برتر بسکتبال در گفتگو با خبرنگاران، اظهار کرد: ما در مقابل تیمی بازی کردیم که ۱۲ بازیکن آماده دارد و دست‌شان روی نیمکت باز است اما ما این توان را نداریم.


 


وی افزود: بازیکنان ما جوان و جنگنده هستند و این جنگیدن باعث شد تا زودتر از بازیکنان تیم حریف خسته شوند، البته توان تیم ما و پتروشیمی قابل مقایسه نیست.


 


مخدومی تصریح کرد: ما بازی را بد شروع کردیم و فکر می‌کنم بازیکنان ما در هوای اسامی بزرگ هستند و متاسفانه هنوز نتوانستیم این ضعف را برطرف کنیم.


 


وی ادامه داد: بازیکنان ما در نیمه نخست خطاهای کمی مرتکب شدند و تیم حریف امتیازات زیادی گرفت در حالی که می‌توانستیم از خطاهای‌مان استفاده کنیم تا پتروشیمی امتیازات کمتری بگیرد و اختلاف زیاد نشود.


 


سرمربی تیم بسکتبال یس آل گرگان در خصوص کسب ۸۶ امتیاز مقابل تیم قدرتمند پتروشیمی بندرامام گفت: پتروشیمی تیمی است که یک فصل نباخته و کسب ۸۶ امتیاز مقابل آنها قابل قبول است. اما یکی از مسائلی که باید روی آن بیشتر کار کنیم این است که بیشتر بجنگیم و فیزیکی‌تر بازی کنیم.


 


مخدومی اضافه کرد: بازیکنان خارجی ما نسبت به مبلغی که برای آنها هزینه کردیم عملکرد خوبی داشتند و از آنها راضی هستیم.


 


وی در خصوص دیدار بعدی یس آل گرگان مقابل شهرداری تبریز خاطرنشان کرد: ما در تمام بازی‌ها برای جنگیدن به میدان می‌رویم زیرا به همین دلیل در لیگ برتر بسکتبال شرکت کردیم تا بازیکنان ما برای سال‌های بعد آماده شوند.


 


وی با اشاره به استعفای محمود مشحون از ریاست فدراسیون بسکتبال گفت: تشکر می‌کنم از آقای مشحون که ۱۶ سال رئیس فدراسیون بسکتبال بودند و زحمت کشیدند و امیدوارم نفر بعدی هم به بسکتبال خدمت کند.


 


از هفته دهم رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال باشگاه‌های کشور، بعدازظهر دوشنبه تیم‌های یس آل گرگان و پتروشیمی بندرامام در سالن امام خمینی (ره) گرگان به مصاف هم رفتند که پتروشیمی با نتیجه ۱۰۷ بر ۸۶ به برتری رسید.


پاسخ دهید