قول قهرمانی نداده‌ام/ شمس: بازیکن سالاری نخواهیم داشت

به گزارش “ورزش سه”، حسین شمس در گفت و گو با ایسنا، درباره به عهده گرفتن هدایت تیم فوتسال گیتی‌پسند اصفهان، اظهار کرد: ابتدا باید بگویم دلم می‌خواست با توجه به زحماتی که علی افضل کشیده، او همچنان سرمربی گیتی‌پسند بماند اما شرایطی پیش آمد که باشگاه مجبور شد چنین تصمیمی بگیرد. آقای عراقی‌زاده (قائم مقام باشگاه) دیشب با من تماس گرفت و گفت هیات مدیره شما را به عنوان سرمربی انتخاب کرده و من هم صبح امروز (دوشنبه) برای مذاکره و امضای قرارداد به اصفهان رفتم.


 


او در پاسخ به این پرسش که آیا قول قهرمانی به مسئولان گیتی‌پسند داده است، گفت: توقع باشگاه، خودم و بازیکن‌ها این است که برای رسیدن به قهرمانی تلاش کنیم. کار سختی داریم چرا که پنج امتیاز از تاسیسات دریایی و سه امتیاز از مس سونگون عقب هستیم. با این حال همه تلاشمان را می‌کنیم اما قول قهرمانی نداده‌ایم. مگر شعبده باز هستیم؟ قول قهرمانی دادن کار آدم‌هایی است که از فردای خود خبر دارند. من از فردای خودم هیچ خبری ندارم و قولی نمی‌دهم.


 


شمس همچنین در واکنش به اظهارات علی افضل مبنی بر این که بازیکن سالاری در گیتی پسند بیداد می‌کند و این که برنامه‌اش برای مقابله با این پدیده چیست، عنوان کرد: در گذشته دو سال سرمربی گیتی پسند بودم و از همان اول چنین چیزی اینجا نبوده است. به هر حال گیتی پسند همیشه بازیکن ملی پوش می‌گیرد اما بعید است بازیکن سالاری وجود داشته باشد. نمی‌دانم علی افضل چه دیدگاهی داشته اما فوتسالی‌ها مرا می‌شناسند و می‌دانند که طرفدار این هستیم که هر کسی کار خودش را انجام دهد. بازیکن‌ها هم مرا دوست دارند و بعید است اتفاقات گذشته را تکرار کنند.


 


سرمربی جدید گیتی پسند در پاسخ به این پرسش که آیا تغییراتی در تیم به وجود خواهد آورد یا نه، توضیح داد: مجبوریم با همین بازیکن‌ها ادامه دهیم. فقط یک سهمیه داریم و به دنبال یک نفر مناسب داخلی هستیم. بازیکن خارجی نمی‌توانیم جذب کنیم اما مشورت می‌کنیم که ببینیم در چه پستی نیاز به بازیکن داریم. تا فردا عصر وقت داده‌اند که قرارداد بازیکن داخلی جدید را در سازمان لیگ ثبت کنیم. شاید آینده تلاش کنیم بازیکنی را از لیست خارج کنیم و بازیکن دیگری بیاوریم اما سازمان لیگ جدیدا با این کار مخالفت می‌کند. در مورد دستیارها نیز باید بگویم، مربی بدنساز و مربی دروازه‌بان خوب هستند. شاید یک نفر را اضافه کنیم.


 


حسین شمس که در دو تیم اخیر خود با ناکامی روبه‌رو شده بود، در پاسخ به پرسش ایسنا مبنی بر این که نگران تکرار اتفاقات تلخ گذشته نیست، گفت: نمی‌توانم پیش بینی کنم چون فوتسال غیر قابل پیش بینی است اما محیط کار در گیتی پسند طوری است که شرایط برای مربی آماده است. حتی علی افضل هم در مصاحبه دیروز خود بعد از برکناری گفت خیالش از باشگاه راحت بوده است. مربی در این باشگاه تمام اختیارات لازم را دارد و درصد موفقیت خودم در گیتی پسند نسبت به تیم دبیری تبریز بیشتر می‌شود.


 


شمس در پایان گفت: افضل یکی از بهترین مربی‌های ایران است. او شاگرد خودم بود و دیشب هم تلفنی با هم صحبت کردیم. دلم می‌خواست او در کنار تیم باشد اما ساک مربی همیشه آماده است.


 


پاسخ دهید