مارادونا بعد از 13 سال پسرش را دید


مارادونا بعد از 13 سال پسرش را دید


روزنامه خبرورزشی / غزال زیاری؛ ديگو آرماندو مارادونا سرمربي اسبق تيم ملي آرژانتين و يكي از اسطوره‌هاي فراموش نشدني آلبي سلسته، پسرش ديگو مارادوناي جونيور را به صرف شام دعوت كرد. شايد شام خوردن يك پدر و پسر اتفاقي عادي باشد‌ اما اين اتفاق در مورد پدر و پسري كه هرگز همديگر را نديده‌اند، قطعاً اتفاق خاصي به شمار مي‌رود. چهارشنبه‌شب بود كه ديگو مارادوناي جونيور، پسر 30 ساله دن ديگو همراه با همسرش به ديدار پدرش، ديگو مارادوناي كبير رفت. اين ديدار در نوردلتا در آرژانتين و به دعوت دن ديگو و نامزدش روسيو اوليويا صورت گرفت. در جريان اين ديدار، جانا مارادونا، دختر دن ديگو و نامزدش نيز سر ميز نشسته بودند.
بعد از صرف شام بود كه ديگو مارادونا از در خانه بيرون رفت تا خبرنگاران بيش از اين منتظر نمانند. او پسرش را هم با خود به جلوي در برد و در عكس‌هاي منتشر شده، دن ديگو را در حال بوسيدن پسر 30 ساله‌‌اش ديگو مارادوناي جونيور مي‌بينيم. در عكس ديگري جانا هم به جمع پدر و پسر ملحق شد.

اندكي بعد خورخه ريال، روزنامه‌نگار آرژانتيني هم خبر اين ديدار خانوادگي را تأييد كرد. او در اين باره نوشت: «در مراسم شام صميمانه‌اي كه در نوردلتا توسط روسيو اوليويا ترتيب داده شده بود، مارادونا در نهايت اين جمله را به پسرش ديگو جونيور گفت: «تو پسر مني»

برخي از رسانه‌هاي آرژانتيني در گزارش‌هايشان به اين نكته اشاره كردند كه ابتكار اين مراسم، بر عهده خود مارادونا بوده و اين او بوده كه از همسرش روسيو خواسته تا به ديگو جونيور زنگ بزند و به او بگويد كه پدرش مي‌خواهد با او صحبت كند و بدين ترتيب بود كه اولين ديدار ميان مارادونا و ديگو جونيور بعد از 30 سال صورت گرفت.

در سال 1986 و زماني كه مارادونا در ناپولي توپ مي‌زد، ديگو جونيور از يك رابطه نامشروع ميان اين فوتباليست آرژانتيني و كريستيانا سيناگرا به دنيا آمد. در طول سال‌ها، مارادونا نمي‌خواست زير بار اين فرزند برود و سال‌ها حاضر نبود اعتراف كند كه پدر ديگو است. از همين‌رو تمام مدارك شناسايي ديگو جونيور با نام‌خانوادگي مادرش بود اما در سال 1993 دادگاهي در ايتاليا تأييد كرد كه او پدر ديگو جونيور است و اولين ديدار اين پدر و پسر در سال 2003 و در يك تورنمنت گل در فيوجي ايتاليا صورت گرفت. اسطوره فوتبال آرژانتين به چند سال ديگر زمان نياز داشت تا ديگو جونيور را بپذيرد. او در سال 2007 رسماً اعلام كرد كه پدر ديگو جونيور است و حالا نزديك به 10 سال بعد، براي اولين بار پسرش را براي صرف شام دعوت كرد.پاسخ دهید