متاسفیم، قهرمانی‌تان را چشمی ندید و گوشی نشنید

خبرگزاری فارس: رییس فدراسیون فوتبال در پیامی،قهرمانی یوزهای جوان ایرانی در رقابت های فوتسال زیر ۲۰ سال آسیا را تبریک و شادباش گفت.

 به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال،در پی قهرمانی مقتدرانه تیم فوتسال زیر ۲۰ سال ایران در رقابت های قهرمانی آسیا، رییس فدراسیون فوتبال پیامی منتشر کرد.

متن این پیام به شرح ذیل است:

بار دیگر نوای خوش افتخارآفرینی جوانان ایرانی در میدان‌های بین المللی،باعث شادمانی جامعه ورزش و آحاد مردم شد.یوزهای ایرانی در نبردی که با توجه به سن بالاتر بازیکنان برخی تیم ها و به ویژه تیم عراق در ایستگاه پایانی،نابرابر به نظر می رسید،کاری کردند کارستان تا کمی پس از قطعی شدن صعود به المپیک جوانان،این بار کاپ قهرمانی رقابت های آسیا را بر بالای دستان خود ببینند و به آقایی فوتبال،فوتسال و فوتبال ساحلی ایران عزیزمان در آسیا تداوم بخشند.

نکته ناراحت کننده در این میان این است که شکوه قهرمانی ایران در میدان آره نا تایلند را که پس از پشت سرگذاشتن رقبای قدرتمندش پدیده آمد،چشمی ندید و گوشی نشنید و ظاهرا برنامه های مهم تری در رسانه ملی وجود داشت که باید به روی آنتن می رفت و اینچنین به راحتی عملکرد درخشان  آینده سازان فوتسال کشورمان به رویت عموم نرسید.

امید است که در آینده نزدیک فوتبال،بتواند حقوق شناخته شده اش را کسب کند.

پاسخ دهید