محرومیت اسکوچیچ، توبیخ جلالی و جریمه نقدی پرسپولیسبراین اساس در مسابقه دو تیم استقلال اهواز و نفت تهران که در چارچوب هفته بیست‌ویکم رقابت‌های لیگ برتر برگزار شد، از سوی تماشاگران تیم استقلال اهواز تخلفاتی مبنی بر فحاشی نسبت به سرمربی تیم مقابل رخ داد. این تیم طبق ماده 79 آیین‌نامه انضباطی به پرداخت 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
در دیداری از هفته بیستم لیگ برتر نیز تیم‌های پرسپولیس تهران و فولاد خوزستان به مصاف هم رفتند که تخلفاتی از سوی تماشاگران تیم پرسپولیس مبنی بر پرتاب ترقه به داخل زمین رخ داد که باشگاه پرسپولیس باید مبلغ 100 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.
دیدار دو تیم ملوان بندرانزلی و راه‌آهن نیز در هفته بیست‌ویکم لیگ برتر انجام شد و از سوی تماشاگران تیم ملوان فحاشی نسبت به داور و تیم مقابل رخ داد که این تیم به پرداخت 150 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
بازی تیم‌های ذوب‌آهن اصفهان و فولاد خوزستان هم در هفته بیست‌ویکم لیگ برتر انجام شد که از سوی اسکوچیچ، سرمربی تیم فولاد خوزستان رفتاری نادرست و استفاده از الفاظ ناشایست نسبت به داوران پس از پایان بازی رخ داد. وی طبق بند چهار ماده 66 آیین‌نامه انضباطی به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد، ضمن اینکه جهانبخش داراب‌پور، مربی تیم فولاد خوزستان به دلیل استفاده از الفاظ ناشایست نسبت به داور بازی به پرداخت 30 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
تیم ذوب‌آهن هم به دلیل تخلفات تماشاگرانش نسبت به داور بازی به پرداخت 100میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. در همین راستا جلال امیدیان، مربی تیم ذوب‌آهن نیز به خاطر اعتراض مکرر به داور بازی که منجر به اخراجش شد طبق بند پنج ماده 66 آیین‌نامه انضباطی به توبیخ کتبی محکوم شد.
در یکی از دیدارهای هفته بیستم لیگ برتر بین دو تیم گسترش فولاد تبریز و ملوان بندرانزلی از سوی حسینی‌نسب، مربی تیم ملوان بندرانزلی تخلفاتی مبنی بر اعتراض به داوری صورت گرفت. وی طبق بند پنج ماده 66 آیین‌نامه به توبیخ کتبی محکوم و باید 10 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.
بازی دو تیم سایپا و پرسپولیس نیز در چارچوب هفته بیست‌ویکم لیگ برتر برگزار شد و از سوی مجید جلالی، سرمربی تیم سایپا تخلفاتی مبنی بر اعتراض مکرر به داور بازی که منجر به اخراجش شد، صورت گرفت. وی طبق بند پنج ماده 66 آیین‌نامه انضباطی به توبیخ کتبی محکوم شد. تیم پرسپولیس تهران نیز به خاطر تخلف تماشاگرانش به پرداخت 200 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
43 43


پاسخ دهید