محمدخانی: ما سردار و طارمی را داریم


محمدخانی: ما سردار و طارمی را داریم


قطر تیمی چند ملیتی است فکر می‌کنی قادر به پیروزی مقابل این تیم پرستاره هستیم؟
استارت موفق در شروع کار برایمان خیلی مهم است. تیم ما به جهت حضور رقیبان ضعیف در مرحله مقدماتی مشکل خاصی نداشت و به دور نهایی صعود کردیم. حالا کار اصلی ما شروع می‌شود و باید با پیروزی بر قطر قدم اول را محکم برداریم. ما تیم اول آسیا هستیم.

اما جواب سؤال ما را ندادید!
تیم ملی قطر بازیکنان بسیار خوبی خصوصاً در جناح چپ دارد و عناصر دفاعی ما در منطقه راست خیلی باید مراقب باشند. قطر از مهاجمان بسیار خوبی هم بهره می‌برد که روی زمین و هوا بسیار خطرناک هستند و ضمناً قدرت دریبل‌زنی خوبی دارند.

چگونه می‌توان به قطر ضربه زد؟
در بازی‌هایی که از قطر دیدم این تیم روی ضربات ایستگاهی ضعیف است و می‌توانیم از این منطقه ضربه بزنیم. قطری‌ها در بازی‌های دوستانه‌شان مقابل تیم‌هایی نظیر اسکاتلند و ترکیه هم از همین ناحیه ضربه خورده‌اند. ما باید از نقطه ضعف آنها استفاده کرده و به قطر ضربه بزنیم. ما سردار و طارمی را داریم و با آنها قادریم دروازه هر حریفی را باز کنیم.

فکر می‌کنید تماشاگران‌مان از این دیدار استقبال خوبی انجام دهند؟
حتماً همین طور خواهد بود نباید در آزادی صندلی خالی بماند.

فوتبال قطر نسبت به زمانی که خودتان در آن حضور داشتید چقدر جلو رفته؟
خیلی، آن زمان اتکای زیادی به بازیکنان خارجی داشتند و بازیکنان خارجی زیادی در باشگاه‌های قطر بازی می‌کردند اما الان فوتبال ملی قطر تحت تأثیر بازیکنان خارجی قرار گرفته، بازیکنانی که دو ملیتی هستند و با گرفتن پاسپورت قطری در تیم ملی این کشور بازی می‌کنند.

پاسخ دهید