مصوبه هیئت مدیره باشگاه سپاهان در مورد پادوانی، عقیلی و قائدی‌فر


مصوبه هیئت مدیره باشگاه سپاهان در مورد پادوانی، عقیلی و قائدی‌فر


به گزارش خبرورزشی، منوچهر نیک‌فر در مورد تصمیماتی که در نشست شب گذشته (یکشنبه) هیئت مدیره باشگاه سپاهان در مورد سه بازیکن این تیم گرفته شد، اظهار داشت: یکی از محورهای نشست شب گذشته (یک‌شنبه) اعضای هیئت مدیره در مورد تعیین تکلیف پادوانی، عقیلی و قائدی‌فر بود که در نهایت مصوب شد که مدیرعامل باشگاه با عقیلی و پادوانی مذاکره کرده و در مورد آنها تصمیم بگیرد. در مورد قائدی‌فر هم طبق اعلام ویسی مبنی بر این‌که در این فصل نیازی به او ندارد سعی می‌کنیم با معرفی این بازیکن به تیم‌های دیگر وی را انتقال دهیم و یا اگر این بازیکن بخواهد قراردادش را فسخ کنیم که البته هنوز برای تعیین تکلیف به مسئولان باشگاه مراجعه نکرده است.

وی درباره حضور پادوانی در تمرین استقلال تاکید کرد: ما مشکلی با پادوانی نداریم و این بازیکن با ما قرارداد دارد. او برای فسخ باید با مسئولان باشگاه سپاهان مذاکره کند تا رضایت‌نامه بگیرد. پادوانی تا این لحظه برای فسخ قراردادش به ما مراجعه نکرده و حضورش در تمرین استقلال هم بدون هماهنگی با ما انجام شده است بنابراین ما قصد داریم از طریق قانونی این موضوع را پیگیری کنیم.

رئیس هیئت مدیره سپاهان درخصوص وضعیت هادی عقیلی تصریح کرد: همان‌طورکه گفتم مذاکره و تصمیم‌گیری در مورد این بازیکن را بر عهده باقریان گذاشته‌ایم البته ویسی اعلام کرده این بازیکن را می‌خواهد ولی شرط بازگشت عقیلی به سپاهان این است که او با ما قراداد سفید امضا کند.

وی در مورد اینکه با این حساب تکلیف مطالبات پیشین سپاهان چه خواهد شد، گفت: وقتی که با عقیلی برای امضای قرارداد مشروط مذاکره شود قطعا در مورد مطالبات این بازیکن هم با او صحبت خواهد شد.

 

پاسخ دهید