منصوریان: از هواداران عذرخواهی می‌کنیم

انتظار مصدومیت باقری را نداشتم

مصدومیت فرشید باقری باعث شد تا تیم خط هافبکی من بیرون از زمین باشد. وقتی باقری آسیب دید، تنها گزینه ی من همینی بود که در زمین پیاده شد. نمی توانیم تفاوت کلاس بعضی از بازیکنان را با یکدیگر منکر شویم. امید ابراهیمی در این بازی حضور نداشت و امید نورافکن نیز تازه از سئول رسیده بود و برای حفظ سلامتی او مجبور بودیم تا او را بیرون نگه داریم. زمانیکه ۳ هافبک را نداشتیم و فرشید باقری نیز آسیب دید، جریان بازی ما ناخواسته آسیب دید و نمی توانستیم روی ترکیب مورد نظر خود بمانیم. تعویض ما به شکلی بود که این جریان رقم خورد. به همه چیز فکر می کردم جز اینکه باقری در دقیقه ۲۰ مصدوم شود.

 

بعد از گل سوم ناامید شدیم

تیم من تیم جوانی است و اکثر بازیکنان من در داخل زمین، سن کمی دارند. ما ۳ بازیکن بالای ۳۰ سال داشتیم و اکثر بازیکنان ما سن کمی دارند. کار کردن با تیم جوان تبعات سختی دارد. ما در کنار این تیم بازیکنان با تجربه ای داشتیم. بعد از گل سوم تیم ما نا امید شد و جمع کردن این شرایط سخت بود. وقتی تعداد جوانان داخل زمین زیاد است، ممکن است اتفاقات عجیبی رخ بدهد. حالا اگر این اتفاقات عجیب را در کنار غیبت ستاره ها بگذاریم، می بینیم که یک تیم جوان به هم می ریزد. بازی با العین یکی از بد ترین روزهای ما در یک سال گذشته بود.

 

عموری برای العین یک نعمت است

عمر عبدالرحمان برای العین یک نعمت است. تفاوت کلاس زیادی با بقیه بازیکنان دارد و او به تنهایی یک طرف است. باید از این بازیکن حتما مراقبت کرد اما این موضوع کار سختی است. او بازیکن فوق العاده خوبی است و ما باید مانند تهران از او مراقبت می کردیم تا تعداد پاس های هدف او کاهش پیدا کند. نمی خواستیم به این بازیکن آسیب فیزیکی بزنیم. او در کلاس اول آسیا بازی می کند و مراقبت از او سخت است. همه تیم در مسیر او بازی می کردند و ما در بدترین شرایط برابر بهترین شرایط او قرار گرفتیم و باید بگویم او یک بازیکن با استاندارد بالا است.

پاسخ دهید