مهابادی: به جوانان برق نوین می‌بالم

به گزارش “ورزش سه”، داوود مهابادی که توانسته عملکردی موفق در فصل جدید لیگ دسته اول با برق شیراز از خود به جا بگذارد، اکنون امیدوار به نگاه ویژه مسوولان فوتبال این کشور تا نماینده شیراز بتواند بیش از این توانایی خود را به نمایش بگذارد.



مهابادی که سابقه موفقیت و صعود به لیگ برتر را در کارنامه دارد، اینبار به دنبال این است تا یک موفقیت بزرگ با جوانان تیم برق نوین شیراز به جا بگذارد. او در خصوص آخرین وضعیت تیمش گفت: در ابتدای فصل وعده داده بودم که برق با جوانانی که در اختیار دارد قادر به موفقیت در لیگ خواهد بود و اکنون خوشحالم که به بیشتر خواسته‌های‌مان رسیده‌ایم.



وی ادامه داد: جالب است بدانید که تیمی که اکنون رده‌های بالای جدول را به خود اختصاص داده با مبلغ حدود یک میلیارد تومان بسته شده است. البته من این را یک افتخار نمی‌دانم و مطمئنا برای موفقیت در فوتبال نیاز است تا بازیکنان از همه نظر تامین شوند تا تمام تمرکز خود را در زمین و تمرین قرار دهند. با این حال اینکه در جدال نابرابر با دیگر تیم‌ها توانسته‌ایم به نتیجه خوبی و رضایتبخشی دست پیدا کنیم برای همه ما خوشحال کننده است.



مهابادی که در پایان هفته ششم جایگاه هفتم را به خود اختصاص داده و با اختلافی 4 امتیازی از صدر حاضر هستند گفت: برنامه‌ریزی ما از ابتدای فصل این بود که بتوانیم سهمیه برق نوین شیراز را در لیگ دسته اول حفظ کنیم و در فصول آتی با استفاده از پتانسیل تیم و تجربه‌ای که بازیکنان به دست می‌آورند به دنبال جایگاه بهتر و صعود به لیگ برتر هم باشیم. این هدف بزرگ ما در ادامه مسابقات است و البته جوانان تیم ما آرزوهای بزرگی دارند که هیچ چیز جلودار آنها نیست و از این انگیزه برای دستیابی به موفقیت بیشتر سود خواهیم برد.



وی ادامه داد: برق شیراز اما نیاز به نگاه ویژه مسوولان استانی و شهری شیراز دارد و مطمئنا باید از این پتانسیل به خوبی سود برد. برای من جای خوشحالی دارد که دو بازیکن تیمم عضو تیم ملی جوانان کشورمان هستند و دیگر بازیکنانم نیز با روحیه بالا به دنبال روزهای بزرگتر و بهتر هستند و امیدوارم با این شرایط و البته حمایت بیشتر مسوولان به موفقیت دست پیدا کنیم.


پاسخ دهید