مورینیو: روستوف حریف آسانی برای یونایتد نیست

خبرگزاری تسنیم: سرمربی پرتغالی تیم منچستریونایتد از رویارویی با یاران سردار آزمون در مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ اروپا راضی نیست و روستوف را حریف آسانی ندانست.

خوزه مورینیو، سرمربی تیم منچستر یونایتد در واکنش به قرعه‌کشی مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ اروپا و دیدار با تیم روستوف روسیه گفت: این قرعه در شرایط بدی برای ما رخ داده است. منچستریونایتد پرواز طولانی به روستوف روسیه در زمان دشواری خواهد داشت.

مورینیو ادامه داد: روستوف حریف آسانی برای منچستریونایتد نیست و در دیدارهای لیگ قهرمانان اروپا نمایش بسیار خوبی ارائه داد. تیم روستوف از نظر فیزیکی بسیار آماده است و خط دفاعی خوبی دارد. امیدوارم راهکارهایی را پیدا کنیم که به ما در شکست تیم روستوف کمک کند.

در این میان اتحادیه فوتبال اروپا نیز در شبکه اجتماعی خود طعنه‌ای به آقای خاص و منچستریونایتد پس از قرعه‌کشی یک‌هشتم نهایی لیگ اروپا و رویارویی با تیم روستوف روسیه زد. در نوشته یوفا خطاب به منچستری‌ها آمده است: کمربندهای خود را برای سفر ۳ هزار کیلومتری به روستوف ببندید!

در ادامه این طعنه شبکه اجتماعی یوفا نقل‌قولی از مورینیو آمده است: اگرحق انتخابی داشته باشم می‌خواستم به دور از پروازهای طولانی باشم.

پاسخ دهید