نامجومطلق: امیدوارم شفر به کار استقلال بیاید/ بیرانوند مغرور شده، زیادی تعریفش را کردیم

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ مجید نامجومطلق پیشکسوت استقلال در پاسخ به این سوال که مربی جدید می تواند برای استقلال مفید باشد گفت: امیدوارم که این انتخاب برای تیم محبوب استقلال مفید باشد و تیم را از این شرایط سخت بیرون بیاورد. به هر حال این انتخاب مسوولین استقلال بوده و باید صبر کرد و دید که این مربی چه عملکردی در ادامه خواهد داشت.
نامجو مطلق درباره دو بازی پیش روی تیم ملی هم گفت: این بازی ها دوستانه است اما به نظر برای تیم ملی مفید خواهد بود. روسیه تیم صاحب سبکی است و خوب بازی می کند اما این بازی ها با تیم های ملی مطرح باید تداوم داشته باشد تا تیم ملی و بازیکنان به خوبی برای جام جهانی آماده شوند.
او درباره افت اخیر علیرضا بیرانوند گفت: به نظرم ما بیرانوند را خیلی بین همه تبلیغ کردیم و همین دلیل باعث شده تا بیرانوند تمرکز خود را از دست بدهد. در غیر این صورت او گلر بسیار خوبی است و در عین حال فیزیک خیلی خوبی دارد و آینده خوبی پیش روی اوست.
این کارشناس فوتبال ادامه داد: بیرانوند دچار غرور کاذب شده است. او در حال حاضر شرایط روحی مطلوبی ندارد و در عین حال سن کمی هم دارد. به علاوه این که رقیب سختی هم در پرسپولیس ندارد.
43 43

پاسخ دهید