نکونام: قطر از هواداران ما می‌ترسد/ برای یاد گرفتن، چه کسی بهتر از کی‌روش

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ جواد نکونام مربی تیم ملی در حاشیه تمرین امروز این تیم گفت: خوشحالم که اینجا هستم و می توانم به تیم ملی فوتبال کمک کنم. آرزوی همه حضور در تیم ملی است. در هر سمتی که بتوانم موثر باشم، افتخار می کنم که به تیم ملی کمک کنم. الان حس خوبی دارم و درمورد حضورم در تیم ملی به عنوان بازیکن هم افتخار می کنم.
نکونام درباره شناختی که از تیم ملی قطر دارد گفت: همه بازیکنان این تیم را می‌شناسم و مقابل آنها بازی کردم، در تیم ملی هم با بازیکنان قطر روبرو شدم، آنها منتخب دنیا هستند و نیاز به عملکرد خوب در 90 دقیقه ندارند بلکه در یک دقیقه هم می‌توانند کار را تمام کنند. اگر یکی دو موقعیت به قطری‌ها بدهیم ما را اذیت می‌کنند، سال قبل در تیمی که در قطر بازی می‌کردم 2 بازیکن تیم ملی این کشور حضور داشت. آنها تنها ترسی که از ما دارند حضور پرشمار هوادارانمان در ورزشگاه است و وقتی وارد ورزشگاه پر از جمعیت می‌شوند استرس پیدا می‌کنند و الا از لحاظ فوتبالی ترسی از ما ندارند.
او ادامه داد: حمایت‌ها خوب بوده اما توقع داشتم زودتر این جو حمایتی ایجاد شود، این وضعیت برای یکی دو بازی فایده‌ای ندارد اما باز هم این شرایط خوب است، امیدوارم از تیم ملی حمایت شود تا به موفقیت برسد چرا که این مسئله به سود کل فوتبال است. اینجا آمده‌ام هم کار یاد بگیرم و هم کمک کنم، چه کسی بهتر از کی‌روش که بتوانم از او کار یاد بگیرم. باید همه به هم کمک کنیم و کارهایمان را به بهترین شکل انجام دهیم تا تیم ملی موفق شود.
نکونام در مورد شرایط بازیکنان گفت: امروز تیم‌مان کامل شد و با توجه به تمریناتی که در ایتالیا داشتیم شرایط روز به روز بهتر می‌شود، پیشرفت خوبی داشتیم و امیدوارم نفراتی که جدیداً به تیم اضافه شده‌اند هرچه زودتر خستگی‌شان برطرف شود تا تیم ملی موفق شود.
43 43

پاسخ دهید