واکنش مارکا به هم گروهی اسپانیا و ایران (عکس)

به گزارش “ورزش سه”، ایران طبق قرعه با اسپانیا، پرتغال و مراکش در یک گروه قرار گرفته که برای ما گروه مرگ محسوب می شود، با این حال از نگاه مارکا این گروه برای اسپانیا نیز نمی تواند گروه راحتی باشد.


 


   


 


پرتیراژ ترین نشریه ورزشی کشور اسپانیا، تیم ملی پرتغال را رقیب شمار یک لاروخا می داند؛ ولی در مورد ایران و مراکش نظری مشابه دارد. اسپانیا در دومین بازی خود به مصاف ایران در شهر کازان خواهد رفت.


 


مارکا در مورد این بازی نوشته است:« دومین حریف اسپانیا ایران است. تیمی که در دوره های اخیر جام جهانی معمولا حضور داشته و از تیم هایی است که به حضورش در این رقابت ها عادت داریم. اسپانیا روی کاغذ نباید کار چندان دشواری برای غلبه بر ایران داشته باشد. این پنجمین جام جهانی ایران است؛ تیمی که هدایتش را مربی ای نام آشنا در اسپانیا بر عهده دارد: مربی سابق رئال یعنی کارلوس کی روش.


برای ایران کسب یک پیروزی در این گروه و خروج از جام با سری بالا کفایت می کند. این بازی روز 20 ژوئن ساعت 20 در کازان برگزار خواهد شد. مارکا همچنین از سردار آزمون به عنوان ستاره خطرناک ایران نام برده و به آمار گلزنی های او در سال های آخر نیز اشاره کرده است. »


 


  


 


پاسخ دهید