واکنش مدیر برنامه دوناروما به اولتیماتوم میلان

ورزش سه: گفته می‌شود که جیجی دوناروما، گلر جوان میلان، به توصیه مدیر برنامه هایش قصد تمدید قرارداد با روسونری را ندارد.

نشریات ورزشی ایتالیا، امروز با انتشار گزارش‌هایی مدعی شدند که سران باشگاه میلان به جان‌لوئیجی دوناروما اولتیماتوم داده‌اند در صورتی که تا تاریخ ۳۰ ژوئن (۹ تیر) قراردادش را با این تیم تمدید نکند، او را فصل آینده به طور کامل از ترکیب بیرون خواهند گذاشت.

واکنش مدیر برنامه دوناروما به اولتیماتوم میلان

مینو رایولا، مدیر برنامه‌های دروازه‌بان ۱۸ ساله میلان در واکنش به این ادعا‌ها به «رادیو دی‌جی» ایتالیا گفت: «کسی نگفته که جان‌لوئیجی نمی‌خواهد قراردادش را با میلان تمدید کند. فکر هم نمی‌کنم که سران باشگاه میلان چنین چیزی در مورد دوناروما گفته باشند. به اعتقاد من رسانه‌ها می‌خواهند که بین من و میلان جنگ راه بیندازند.

پس از بازی‌های ملی، جان‌لوئیجی به تعطیلات می‌رود و پس از آن باید ببینیم که چه اتفاقی خواهد افتاد. در حال حاضر مذاکرات‌مان با میلان ادامه دارد. ما اوضاع را مورد ارزیابی قرار خواهیم داد و افراد دیگری هم در این بین هستند که باید اوضاع را مورد ارزیابی قرار دهند. با من باشد اجازه نمی‌دهم بازیکنی به عنوان بازیکن آزاد از تیم جدا شود.»

رایولا افزود: «هنوز زود است که بخواهیم در مورد آینده دوناروما تصمیم بگیریم. درک نمی‌کنم که چرا جان‌لوئیجی باید یک و سال و نیم پیش از اتمام قراردادش در خصوص آینده‌اش تصمیم بگیرد.»

پاسخ دهید