وداع انریکه با قهرمانی در کوپا دل ری/ بارسلونا 3-1 آلاوس: جام آخر!

به گزارش “ورزش سه”، در این دیدار بازیکنان آلاوس نمایش قابل قبولی داشتند اما نتوانستند حریف ستاره های بارسا شوند و در نهایت بازی را واگذار کردند.


 


دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و دقایق ابتدایی بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد شود، سپری شد. مصدومیت خاویر ماسچرانو در دقیقه 11، اولین اتفاق جدی بازی بود که باعث شد تا انریکه اولین تعویضش را انجام بدهد و آندره گومس را به بازی بفرستد.


 


در ادامه بازیکنان بارسلونا ابتکار عمل را در دست گرفتند و حملات بیشتری روی دروازه حریف داشتند اما دفاع فشرده آلاوس مانع از ایجاد موقعیت روی دروازه این تیم می شد.


 


برتری بارسا ادامه پیدا کرد تا اینکه در دقیقه 30، ضربه دقیق مسی، سرانجام قفل دروازه حریف را باز کرد. روی پاس همکاری عالی مسی و نیمار، ستاره آرژانتینی با یک ضربه پای چپ تماشایی، توپ را به گوشه دروازه فرستاد.


 


  


 


اما این نتیجه تنها سه دقیقه پایدار بود و آلاوس خیلی زود کار را به تساوی کشید. روی یک ضربه ایستگاهی بود که تئو هرناندس با یک ضربه تماشایی، توپ را دور از دستان سیله سن، وارد دروازه بارسا کرد.


 


 


  


 


بعد از این گل بار دیگر آبی و اناری ها ابتکار عمل را در دست گرفتند و حملات خطرناک تری روی دروازه حریف داشتند تا اینکه  در دقیقه 45 به گل دوم رسیدند.


 


روی پاس در عرض آندره گومس به دهانه دروازه آلاوس بود که نیمار با یک ضربه بغل پا کار را تمام کرد.


 


  


 


در حالی که به نظر می رسید نیمه اول با همین نتیجه به پایان خواهد رسید، بارسا در دومین دقیقه از وقت های تلف شده به گل سوم رسید.


 


روی حرکت عرضی عالی از مسی و پاس او به پشت مدافع آلاوس، پاکو آلکاسر صاحب موقعیت شد و با یک ضربه محکم کار را تمام کرد تا نیمه اول با نتیجه 3-1 به پایان برسد.


 


  


 


در نیمه دوم هم این بازیکنان بارسا بودند که ابتکار عمل را در دست داشتند و در مقابل بازیکنان آلاوس تلاش می کردند تا روی ضدحملات گل های خورده را جبران کنند اما در نهایت در این نیمه توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و بازی با همان نتیجه نیمه اول به سود بارسا به پایان رسید.


پاسخ دهید