وعده دستیار برانکو به رشید مظاهری درباره بیرانوند!

خبر ورزشی: شنیده‌ها حکایت از آن دارد که علیرضا بیرانوند هنوز هم به دنبال جلب رضایت مسئولان باشگاه پرسپولیس است تا بتواند لژیونر شود و فوتبالش را در ترکیه دنبال کند.

عملکرد خوب بیرانوند در تیم ملی و پرسپولیس و کلین‌شیت‌های متوالی توجه فنرباغچه ترکیه را جلب کرد تا نمایندگان خود را برای مذاکره با سرخپوشان تهرانی به ایران بفرستد.

گرچه باشگاه پرسپولیس در مذاکره رودررو با نمایندگان باشگاه مطرح فنرباغچه رسماً اعلام کرد بیرانوند را به تیم ترکیه‌ای نمی‌دهد، اما گلر ملی‌پوش کماکان امیدوار است به طریقی رضایتنامه بگیرد، هرچند تا سال ۱۴۰۰ قرارداد دارد!

در همین راستا خبری شنیدیم که می‌تواند برای شما به ویژه هواداران پرسپولیس هم جالب باشد. گویا در آخرین اردوی قبل از بازی، پرسپولیسی‌ها در هتل المپیک با برخی ملی‌پوشان که در اردو حضور داشتند، برخورد می‌کنند. یکی از دستیاران برانکو هم رشید مظاهری، سنگربان ملی‌پوش، را می‌بیند که قراردادش با ذوب‌آهن اصفهان به اتمام رسیده و در حال حاضر بازیکن آزاد است.

کمک‌مربی پرسپولیس (لطفاً ما را از آوردن اسمش معذور بدانید!) در این ملاقات دوستانه به رشید مظاهری توصیه می‌کند: «برای تمدید قرارداد با ذوبی‌ها عجله نکن، چون ما روی تو نظر داریم!»

رشید مظاهری که بدش نمی‌آید از اصفهان به تهران آمده و پیراهن شماره یک تیم بزرگ و پرطرفدار پرسپولیس را بر تن کند، از دستیار برانکو می‌پرسد: «پس تکلیف علیرضا بیرانوند چه می‌شود؟!» طرف هم جواب می‌دهد: «بیرانوند دوست دارد لژیونر شود و از ایران برود. البته فصل گذشته هم خود من به برانکو پیشنهاد دادم تو را بیاورد، اما اتفاقات دیگری افتاد و… اگر بیرانوند از ایران برود، گزینه اول ما باز هم تو هستی!»

البته رشید مظاهری که رابطه دوستانه‌ای با علیرضا بیرانوند داشته و در اردوهای تیم ملی هم با هم دیده می‌شوند، از کمک‌مربی پرسپولیس می‌خواهد ماجرا را فعلاً مسکوت نگه دارد و قول هم می‌دهد برای تمدید قرارداد با ذوب‌آهن عجله نکند!

لابد به خاطر می‌آورید همین رشید مظاهری چندی پیش ست قرمزرنگ دستکش و کفش خریداری کرد و حتی در بازی رودررو با پرسپولیس آن را پوشید تا خیلی‌ها از تعلق خاطر او به رنگ قرمز حرف بزنند.

حالا باید منتظر ماند و دید علیرضا بیرانوند از پرسپولیس جدا می‌شود تا رشید مظاهری و دستیار برانکو به خواسته‌شان برسند یا اینکه…

پاسخ دهید