ولاسکو: خوشحالم دوباره به ایران آمده‌ام/ چند بازیکن‌مان را نداریم

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ خولیو ولاسکو، سرمربی تیم ملی والیبال آرژانتین در نشست خبری پیش از هفته دوم لیگ جهانی والیبال در تهران گفت: خوشحالم که دوباره به ایران آمده‌ام. این هفته با حضور تیم‌های صربستان، ایران و بلژیک گروه بسیار سختی را داریم. امیدوارم بازی خوبی را ارائه کنیم.

او گفت: در این هفته به دلیل مصدومیت چند بازیکن خود را در اختیار نخواهیم داشت، دوران بعد از المپیک برای ما اهمیت زیادی دارد چون باید سطح والیبال خود را ارتقا و به جوانان فرصت حضور در میدان را دهیم.

ولاسکو در مورد حضورش در تیم ملی آرژانتین گفت: همه شما می‌دانید و مشخص است که به چه دلیل سرمربیگری تیم ملی کشورم را قبول کردم، من بعد از 34 سال به آرژانتین برگشتم و برایم بسیار لذت‌بخش بود. من وقتی کشورم را ترک کردم یک مربی جوان بودم و حالا برایم بسیار هیجان‌انگیز است که تجربیاتم را در اختیار بازیکنان جوان تیم قرار دهم.

سرمربی تیم والیبال آرژانتین گفت: همانطور که گفتم که سال خاصی را پیش رو داریم چون همه بازیکنان موردنظرم را در اختیار ندارم.

ولاسکو در مورد هدف نهایی خود به عنوان سرمربی تیم ملی آرژانتین گفت: در المپیک هم بازی‌های خوبی ارائه دادیم و نتایج قابل قبولی گرفتیم، هدف من در حال حاضر شرکت در مسابقات قهرمانی جهان است و فکر می‌کنم بازی‌های بهتری از ما خواهید دید. ارتقای سطح یک تیم درجه یک بسیار سخت‌تر از رسیدن به سطح بالای والیبال است.

256 41

 

پاسخ دهید