ونگر: از این نتیجه عصبانی و ناامید شدم

به گزارش “ورزش سه”، در این دیدار که در امیریتس برگزار شد، منچستریونایتد موفق شد با گل های آنتونیو والنسیا و جسه لینگارد (دو گل) به پیروزی برسد و تک گل الکساندر لاکازت هم از سنگینی شکست توپچی ها کم نکرد. ضمن اینکه منچستریونایتد در 15 دقیقه پایانی با اخراج پل پوگبا، 10 نفره بازی کرد. در پایان بازی، آمار نشان از برتری قابل توجه آرسنال داشت و ونگر تاکید کرد که تیمش مستحق شکست نبود.


 


او به خبرنگاران گفت:” من عصبانی و ناامید هستم؛ زیرا ما با روحیه ای عالی، نمایشی فوق العاده ارائه دادیم؛ اما در نهایت چیزی به دست نیاوردیم.


 


ما در دیداری به این بزرگی، 21 شوت به سمت دروازه داشتیم؛ چیزی که من برای اولین بار میبینم. من هم خودم را مقصر می دانم، زیرا در خط دفاعی شروع خوبی نداشتیم و تنها بعد از 10 دقیقه، به دلیل اشتباهات احمقانه، کارمان را خیلی سخت کردیم.


 


پذیرش این نتیجه دشوار است؛ اما بخشی از بازی است. گاهی اوقات می برید، در حالی که شایستگی اش را ندارید؛ گاهی اوقات می بازید؛ اما مستحقش نیستید. این هم یکی از آن بازی ها بود. من در زندگی ام بازی های زیادی را با چنین برتری ای نباختم؛ اما در بازی های بزرگ باید موثر کار کرد.”


پاسخ دهید