ونگر: ساده‌لوحانه بازی کردیم


ونگر: ساده‌لوحانه بازی کردیم


مسي با نمايش خيره‌كننده خود حالا آرسنال را به وضعيتي دچار كرده كه براي صعود به مرحله يك‌چهارم نهايي ليگ قهرمانان فقط به معجزه نياز دارد. عملكرد او، ونگر را مستأصل و نااميد بر جاي گذاشت: «از لحاظ فني ما بازي معمولي‌اي را به نمايش گذاشتيم. ساده‌لوحانه بازي كرديم و اين بسيار نااميد‌كننده است.

وضعيت حالا پيچيده شده اگر نخواهيم بگوييم غيرممكن. ما بايد در زمين بارسلونا فقط مبارزه كنيم. كار ساده‌اي نيست اما بايد همه سعي خودمان را بكنيم. شانس صعود 95 درصد با آنها و تنها 5 درصد با ماست ولي هيچ‌وقت نمي‌توان از چيزي كاملاً مطمئن بود. آنها كاملاً برتر از ما بودند و خجالت نمي‌كشم كه اين مطلب را علناً به زبان بياورم.»

مسي هفتمين و هشتمين گل‌هاي خودش را به آرسنال زد اما اين اولين بار بود كه موفق مي‌شد دروازه پتر چك را كه در زمان حضور او در چلسي روي هم رفته 10 ساعت و يازده دقيقه مقابلش بازي كرده بود، باز كند. آرسنال از حالا تا حد زيادي مطمئن است كه شانسي براي ادامه كار در ليگ قهرمانان ندارد و احتمالاً اين پنجمين فصل خواهد بود كه از اين مرحله حذف مي‌شوند. آرون رمزي در ادامه گفت: «اين بارسلونا شايسته احترام است. آنها هر بازي به طور متوسط يك گل مي‌زنند. ما هم فرصت‌هاي خودمان را داشتيم اما بايد از آنها استفاده مي‌كرديم.»

پر مرتساكر مدافع آرسنال افزود: «ما از اين بازي، شايسته هيچ امتيازي نبوديم. براي زدن يك گل فرصت داشتيم. الان بايد روي ليگ برتر تمركز كنيم چون حدود يك ماه تا بازي برگشت مقابل بارسلونا باقي مانده است اما آنجا هم با همين جرأت تلاش خواهيم كرد و تسليم نمي‌شويم.»

پاسخ دهید