ویروس فیفا به سراغ رئال می‌آید


ویروس فیفا به سراغ رئال می‌آید


روزنامه خبرورزشی / غزال زیاری؛ طبق روال سال‌هاي اخير، ليگ‌هاي اروپايي در روزهاي پاياني ماه آگوست و هفته اول سپتامبر متوقف مي‌شوند تا بازي‌هاي ملي در اين فاصله برگزار شوند. از همين ‌رو شهرك ورزشي والدبباس، كمپ تمريني رئال‌مادريد در اين روزها خالي خواهد بود و زيدان در هفته پيش‌رو 14 تا از بازيكنانش را در اختيار نخواهد داشت. اگر مصدومان رئال را هم به اين تعداد اضافه كنيم، غايبان جلسات تمريني كهكشاني‌ها بيشتر خواهد شد و بدين ترتيب زيزو در جلسه تمريني روز سه‌شنبه تيمش تنها 10 بازيكن را در اختيار خواهد داشت. با دعوت شدن آسنسيو و موراتا به تيم ملي، رئال نمايندگان بيشتري در اردوي لاروخا خواهد داشت و اين بازيكنان در كنار سرخيو راموس، كارواخال و لوكاس واسكس در خدمت لوپتگي خواهند بود. بازي‌هاي خوب ماركو آسنسيو در رئال باعث شده تا او به تيم ملي دعوت شود و براي بازي دوستانه اسپانيا مقابل بلژيك و بازي رسمي مقابل ليختن اشتاين در اردوي لاروخا حضور يابد.

يكي ديگر از بازيكناني كه مجدداً به تيم ملي كشورش بازگشته مارسلو است كه بعد از يك سال غيبت در اردوي سلسائو به دليل مشكلاتي كه با دونگا داشت، اين بار توسط سرمربي جديد تيم، تيته به تيم ملي دعوت شده. البته او تنها مادريدي برزيل نيست و كاسميرو نيز همراه با او به اردوي سلسائو ملحق خواهد شد. از سوي ديگر په‌په به كمپ تيم ملي پرتغال خواهد رفت ولي كريستيانو وكوئنترائو به دليل مصدوميت دعوت نشده‌اند. بيل و كروس هم بعد از درخشش در يورو، به اردوي تيم‌هاي ملي كشورهاي‌شان فراخوانده شده‌اند و مودريچ و كواچيچ هم در اولين بازي تيم‌شان در مرحله مقدماتي جام جهاني‌ 2018، كرواسي را در مصاف با تركيه همراهي خواهند كرد و واران و خامس هم ديگر غايبان تمرينات روزهاي آتي رئال خواهند بود.
اين امكان وجود داشت كه رئالي‌ها بازيكنان بيشتري را به اردوهاي ملي اعزام كنند اما 5 تا از بازيكنان ملي‌پوش اين تيم مصدوم هستند و نمي‌توانند براي تيم‌هاي ملي كشورهاي‌شان به ميدان بروند. كيلور ناواس به دليل مصدوميت قادر به همراهي كاستاريكا كه به مرحله بالاتر رقابت‌هاي كونكاكاف صعود كرده نخواهد بود و كريس رونالدو و كوئنترائو هم پرتغال را همراهي نخواهند كرد. بن‌زما هم علاوه بر مصدوميتي كه دارد، فعلاً در برنامه‌هاي دشان جايي براي خودش نمي‌بيند و ايسكو هم به خاطر مصدوميت به تيم ملي اسپانيا دعوت نشده.

5 رئالي در بازي دوستانه اسپانيا مقابل بلژيك و بازي رسمي با ليختن اشتاين حضور خواهند يافت: راموس- كارواخال- آسنسيو- لوكاس- موراتا
2 بازيكن رئال، كرواسي را در مصاف با تركيه همراهي مي‌كنند: مودريچ و كوواچيچ
2 رئالي در برزيل مقابل اكوادور بازي خواهند كرد: مارسلو و كاسميرو
3 رئالي درمصاف برزيل- كلمبيا حضور خواهند داشت: مارسلو- كاسميرو و جيمز
جيمز تنها رئالي حاضر در بازي كلمبيا- ونزوئلاست.
واران تنها نماينده رئال در مصاف فرانسه مقابل ايتاليا و بلاروس است.
در مصاف آلمان- فنلاند و رويارويي آلمان و نروژ، كروس تنها رئالي حاضر در ميدان خواهد بود.
په‌په تنها بازيكن رئال در مصاف‌هاي پرتغال مقابل سوئيس و جبل‌الطارق خواهد بود.
مصاف ولز- مولداوي هم با حضور بيل مادريدي برگزار مي‌شود.پاسخ دهید