وین رونی، منچستریونایتد را ترک می کند

وبسایت نود: وین رونی برای فرصت بازی بیشتر، قصد ترک منچستریونایتد را دارد.

 اگرچه وین رونی در مصاحبه اخیرش هنوز ماندن یا رفتنش از منچستریونایتد را تایید نکرد ولی اسکای اسپورت مدعی شده است این بازیکن انگلیسی قصد ترک منچستریونایتد را دارد. وین رونی ۳۱ ساله که در این فصل خیلی در ترکیب اصلی تیمش قرار نگرفت، در آخرین فهرست تیم ملی انگلیس جایی نداشت و شاید به دلیل از دست ندادن تیم ملی هم که شده، منچستریونایتد را ترک کند.

رونی اخیراً در مصاحبه اش گفته بود که؛ از انگلیس و خارج پیشنهاد دارم و باید از بین آن ها یکی را انتخاب کنم. در انگلیس برای دو باشگاه بازی کردم و این موضوع تغییر نخواهد کرد. طی چند هفته آینده باید با خانواده ام صحبت کنم و درباره آینده تصمیم بگیرم. باید از نظر فوتبالی تصمیم بگیرم. به محض اینکه تصمیم خودم را بگیرم شما از آن مطلع خواهید شد.  تقریباً تصمیم خودم را در این زمینه گرفتم. باور دارم که هنوز می توانم بازی کنم. به اندازه ۱۰ سال پیش خوب نیستم اما هنوز توانایی کمک به تیم را دارم.

در چنین شرایطی جدایی او از منچستریونایتد قطعی به نظر می رسد، اگرچه مورینیو ابراز امیدواری کرده بود تا رونی باز هم در الدترافورد بماند ولی در واقع تصمیم نهایی را روی دوش کاپیتان تیمش قرار داد. با جدایی رونی، منچستریونایتد می تواند حقوق سنگین وی را خرج ورودی های جدید تیم کند. گفته می شود مورینیو حداقل ۴ بازیکن را در تابستان ۲۰۱۷ خریداری می کند.

پاسخ دهید