پایان تلخ و بی سر و صدای په په در رئال مادرید

به گزارش “ورزش سه”، او که اخیرا در جام کنفدراسیون ها حضور داشت و تیمش از این رقابت ها حذف شد، در انتظار پیشنهادی مناسب از یکی از باشگاه های بزرگ اروپاست  تا فصل بعد نیز در یک تیم خوب توپ بزند.


در حالی که او با چهره یک قهرمان تیم را ترک می‌کند ولی از باشگاه دلخور است. باشگاه پیشنهاد تمدید یک ساله با بند تمدید برای یک سال دیگر به او پیشنهاد داده بود و او انتظار داشت که باشگاه از همان ابتدا پیشنهادی دو ساله به او ارائه کند که همین موضوع باعث ناراحتی او شده است. بدین ترتیب می‌توان باشگاه را یکی از عوامل اصلی جدایی او دانست، هر چند که هیئت مدیره به په په آزادی عمل داده بود.


  


 


رابطه په په و فلورنتینو پرز بسیار نزدیک بود و این مدافع پس از سال ها حضور در رئال به شخصیت محبوب هواداران تبدیل شده بود ولی مصدومیت های اخیر باعث شد که او کمی از روزهای اوجش فاصله بگیرد. همین موضوع باعث شد که او منتظر پیشنهادی مناسب از چین باشد تا فصل آینده در این لیگ توپ بزند.


 


با شرایط به وجود آمده در لیگ چین و قوانین سفت و سختی که آنها برای جذب بازیکنان خارجی وضع کرده اند، حضور په په در چین نیز احتمالا منتفی است. او رئال را با سه مدال قهرمانی چمپیونزلیگ و چندین جام دیگر ترک خواهد کرد و این در حالیست که باشگاه سعی داشت مسیر را به سمتی ببرد که او در رئال بازنشسته شود. با این حال اوضاع اینطور نشد و په په امروز به دور از حواشی از رئال جدا خواهد شد.


پاسخ دهید