پورموسوی: ریش گرو گذاشتم بازیکنان تا پایان هفته تحمل کنند


پورموسوی: ریش گرو گذاشتم بازیکنان تا پایان هفته تحمل کنند


تازه‌ترین حرف‌های او را می‌خوانید:

آقا سیروس مشکلات مالی ظاهراً به تیم شما هم سرایت کرد؟
بله، متأسفانه همین‌طور است. گروه ملی در ۵ سال گذشته حق و حقوق بازیکنان و اعضای کادر فنی را به ‌روز پرداخت می‌کرد و هیچ مشکلی نداشتیم ولی امسال آنها هم ظاهراً با مشکلات شدید مالی مواجه شدند که همین موضوع تا امروز به ضرر ما هم شده است.

شنیده می‌شود مشکلی بین آنها و بانک ملی به وجود آمده است؟
من از این موضوع بی‌خبر هستم. ولی قطعاً یک مشکلی وجود دارد که تا امروز پولی به باشگاه تزریق نشده است. متأسفانه هیچ‌کس به یک مجموعه دولتی کمک نمی‌کند.

غیبت ۹ بازیکن در تمرین و اعلام این موضوع از سوی برخی از آنها که اگر پول نگیریم دیگر در تمرین حاضر نمی‌شویم را چطور ارزیابی می‌کنید؟
واقعیت این است که بسیاری از همین بازیکنان که در تمرین شنبه‌شب ما شرکت نکردند قبل از شروع فصل پیشنهادات بالایی از دیگر تیم‌ها داشتند و به خاطر زحماتی که برای این تیم کشیده بودند و دوست داشتند ثمره آن را در لیگ امسال و آسیا ببینند، به این پیشنهادات پاسخ منفی دادند و ماندند. قراردادهای بسیار پایین‌تری هم از پیشنهاداتی که داشتند بستند ولی مسئولان هم باید به قول‌های خود عمل کنند تا این تیم ضربه نخورد.

شنیدیم شما ریش گرو گذاشته‌‌اید و قول‌هایی به بازیکنان داده‌اید؟
بله، بعد از اینکه شنبه‌شب ۹ بازیکن در تمرین شرکت نکردند با کل بازیکنان صحبت کردم و براساس قولی که مسئولان دادند ریش گرو گذاشتم و به اصطلاح بلیتم را خرج کردم و به بچه‌ها قول دادم تا پایان همین هفته اولین پرداختی آنها انجام خواهد شد.

اگر این وعده مسئولان انجام نشد چه اتفاقی می‌افتد؟
نمی‌دانم. احتمالاً من، دستیارانم و حتی آقای پورکیانی مجبور هستیم خوب تمرین کنیم تا در ادامه مسابقات خودمان بازی کنیم و به مصاف حریفان برویم. شاید مجبور شویم از خود کارمندان باشگاه هم کمک بگیریم!

پاسخ دهید