پیروانی: پرتغال تیم خیلی خوبی است

خبرگزاری تسنیم: به نقل از  سایت رسمی فدراسیون فوتبال، امیر حسین پیروانی درباره دیدار روز گذشته تیم جوانان ایران مقابل زامبیا بیان داشت: ما دیروز دومین بازی جام جهانی را پشت سرگذاشتیم.دیدار با زامبیا،قهرمان آفریقا را خیلی خوب شروع کردیم و توانستیم به دو گل دست پیدا کنیم.همان مشکلی که پیش بینی می‌شد که زامبیا قدرت بدنی بالایی دارد و این مساله در تیم ما تاثیر می‌گذارد، متاسفانه اتفاق افتاد و بچه‌های ما به لحاظ جسمانی به ویژه در جنگ‌های یک در مقابل یک کم می‌آوردند.این موضوع هر چه به اواخر بازی نزدیک می‌شدیم نمود بیشتری داشت.

وی ادامه داد: در این بازی سه بازیکن آسیب دیده دادیم که در پایان مسابقه مشخص شد فشار زیادی را تحمل کرده‌اند.من واقعا از عملکرد بازیکنانم سپاسگزارم. آنها با همه وجود در زمین بازی کردند. اشتباهاتی هم هست که به دلیل جوانی بازیکنان است و این طبیعی به نظر می‌رسد و  چیزی از شایستگی‌های بازیکنان کم نمی‌کند.

سرمربی تیم جوانان ایران افزود:همین حالا آرژانتین در دو بازی صفر امتیاز دارد و آلمان مدعی قهرمانی از دو بازی یک امتیاز دارد.امیدوارم مردم عزیز از بچه‌ها بپذیرند که مسابقات جام‌جهانی خیلی دشوار است و همه تیم‌ها با تمام وجود برای حضور در این مسابقات آماده شده‌اند.

پیروانی درباره دیدار مقابل پرتغال خاطرنشان کرد: پرتغال هم تیم خوبی است. ما سعی می کنیم در بازی با این تیم، ارائه‌گر نمایش خوبی باشیم و به دور دوم صعود کنیم.امیدوارم مصاحبه بعدی‌ام تبریک به مردم ایران بابت صعود باشد.

پاسخ دهید