پیش بازی لیورپول – آرسنال

به گزارش “ورزش سه”، لیورپول آماری استثنایی مقابل 6 تیم برتر جدول داشت و آنها در 10 بازی که مقابل این تیم‌ها داشتند، 5 پیروزی و 5 تساوی کسب کردند و شکستی متحمل نشدند و حالا ماجراجویی و دیدارهای دشوار لیورپول از امروز آغاز خواهد شد. در دیگر سو آرسنال مقابل استوک سیتی شکست خورده و روحیه چندان بالایی برای این بازی ندارد.


 


هر گاه این دو تیم مقابل هم قرار گرفته اند، دیدارهایشان بسیار پرگل بوده و این بار هم متفاوت نیست. لیورپول پس از برگزاری دیدار پلی آف لیگ اروپا و صعود به چمپیونزلیگ استراحتی نداشته و باید با تمام قوا ظاهر شوند.


  


 


یورگن کلوپ برای این بازی نیز فیلیپه کوتینیو را در اختیار نخواهد داشت. هافبک برزیلی که مورد توجه بارسا قرار دارد، دچار مصدومیت شده و از ابتدای فصل قادر به بازی کردن نبوده است. الکساندر آرنولد و امره جان مقابل هافن هایم مصدومیتی جزئی پیدا کردند ولی در نهایت در این بازی تیمشان را همراهی می‌کنند. ساخو و ادام لالانا نیز مثل چند بازی قبل غایب خواهند بود.


 


برای آرسنال اما بازگشت لورن کوشیلنی انگار اتفاق بزرگی است ولی بازگشت سانچس، کاملا آنها را امیدوار کرده است. سانچس درحالی به این بازی می‌رسد که حواشی بسیاری در مورد جدایی او شنیده می‌شد. با این حال او انگیزه های زیادی دارد که خودی نشان دهد و مشتریان جدیدی جذب کند. در 6 تقابل اخیر دو تیم، 3 بازی با نتیجه مساوی به پایان رسیده، 2 پیروزی سهم لیورپول و 1 پیروزی سهم آرسنال بوده است.


 


ترکیب احتمالی:


 پاسخ دهید