پیش بازی چلسی – اورتون

به گزارش “ورزش سه”، دو تیم در شرایطی متفاوت نسبت به فصل گذشته مقابل هم قرار می‌گیرند. آخرین باری که تافی ها در این ورزشگاه مقابل چلسی قرار گرفتند، با نتیجه 5-0 مقابل شاگردان کونته تحقیر شدند ولی انها در تابستان تیم خود را تقویت کرده اند و ابزارها و سلاح‌های بیشتری نسب تبه فصل گذشته در اختیار دارند.


  


 


از سوی دیگر اوضاع برای چلسی آنطور که باید پیش نرفته است. آنها مقابل برنلی در دیدار هفته اول خود شکست خوردند، هر چند که توانستند در ومبلی، تاتنهام را کشست دهند. با این حال تیم رونالد کومان می‌تواند کاملا این بازگشت چلسی به روند پیروزی را بهم بریزد.هفته پیش، شاگردان گواردیولا به سختی و در دقایق پایانی توانستند یک مساوی از اورتون بگیرند و تافی ها تشنه کسب پیروزی هستند.


 


کونته امروز غایب بزرگی در ترکیب تیمش دارد. جدا از ادن هازارد که مدت هاست قادر به بازی کردن نیست، گری کیهیل، مدافع چلسی نیز همچنان 3 جلسه محرومیتی که به خاطر کارت قرمزش در دیدار مقابل برنلی گریبان گیرش شد را طی می‌کند. جدا از این دو نفر، دیگر بازیکنان تیم کاملا آماده هستند و کونته امروز می‌ـواند از تیمو باکایوکو در ترکیب تیمش استفاده کند.


 


اورتون در سوی دیگر بازیکنان زیادی را به همراه ندارد. ساندرو رامریز، گایه، اشنایدرلین و …. ستاره هایی هستند که نمی‌توانند تافی ها را در این دیدار حساس شکست دهند. در 6 تقابل اخیر دو تیم، 3 پیروزی برای چلسی، 2 پیروزی برای اورتون و  1 تساوی کسب شده که این نتایج نشان می‌دهد اورتون همواره تیم خطرناکی برای چلسی بوده است.


 


ترکیب احتمالی:


 پاسخ دهید