پیش بازی کالیاری – میلان

وبسایت نود: میلان در آخرین بازی فصل میهمان کالیاری است.

در روز پایانی از هفته پایانی فوتبال ایتالیا، کالیاری از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه روز یکشنبه میهمان میزبان میلان است. دو تیم در شرایطی به مصاف هم می روند که این مسابقه جنبه تشریفاتی دارد و سه امتیاز این بازی از نظر جدولی، تاثیر چندانی در سرنوشت دو تیم نمی گذارد، میلان در جایگاه ششم ایستاده است و با هر نتیجه ای رتبه این تیم دچار تغییر نمی شود. در آن سمت کالیاری رده سیزدهمی نیز با برد در هفته پایانی نمی تواند به جای خاصی برسد.

کالیاری در شش بازی اخیر خود در سری آ، سه برد و سه باخت داشته است، این هفته نوبت برد آن ها است. هر سه باخت در خارج از خانه بوده و هر پیروزی اخیر هم در خانه رقم خورده است. کالیاری بعد از دو شکست و یک تساوی خانگی، در سه هفته اخیر در خانه پیروز بوده است. در این سه مسابقه آن ها هشت گل زده اند و فقط دو گل خورده اند. کالیاری در جدول رده بندی بازی های خانگی این فصل سری آ، در رده نهم ایستاده است. ۱۰ برد، سه تساوی و ۵ باخت. ۳۶ گل زده و ۳۳ گل خورده.

در آن سمت، میلان در شش مسابقه اخیر خود در سری آ، فقط یک برد داشته است. تیم مونتلا بعد از سه تساوی و دو باخت، هفته گذشته بالاخره ۳-۰ بولونیا را مغلوب ساخت تا سهمیه اروپایی این تیم قطعی شود و اینتر را در جدول پشت سر خود قرار دهند. میلان در جدول بازی های خارج از خانه این فصل، در رده هفتم ایستاده است. اما تیم مونتلا پنج هفته است که در خارج از خانه پیروز نشده است، یک باخت مقابل ۲-۱ مقابل میلان و سپس چهار تساوی پیاپی در خارج از خانه مقابل پسکارا، اینتر، کروتونه و آتلانتا. میلان در ۱۸ بازی خارج از خانه این فصل، ۶ برد، ۷ تساوی و ۵ باخت را کسب کرده است، ۲۴ گل زده و ۲۳ گل خورده.

در شش جدال رودرروی اخیر دو تیم، میلان ۴ بار پیروز شده و ۲ بازی هم با تساوی پایان یافته است. در این شش مسابقه میلان ۱۱ گل زده و ۵ گل دریافت کرده است. بازی رفت دو تیم در این فصل از سری آ، با پیروزی ۱-۰ روسونری پایان یافت. آخرین بازی دو تیم در سری آ به میزبانی کالیاری با تساوی ۱-۱ پایان یافت. در واقع دو بازی از سه مسابقه اخیر دو تیم به میزبانی کالیاری با تساوی ۱-۱ به پایان رسیده است.

کالیاری برای این بازی غایبین زیادی دارد، ملچیوری، دسنا، چپیتلی، بارلا به دلیل مصدومیت قادر به حضور در زمین نیستند. سائو، آلوز و ایسلا هم به دلیل محرومیت در این بازی به میدان نمی روند. در تیم میلان هم، بوناونتورا، آباته، آنتونلی، دی شیلیو و رومانیولی غایب هستند.

ترکیب احتمالی دو تیم

پیش بازی کالیاری - میلان

آمار و اطلاعات مسابقه؛

میلان در ۲۶ مسابقه اخیرش مقابل کالیاری در سری آ شکست نخورده است. ۲۰ پیروزی و ۶ تساوی.

آخرین برد کالیاری در سری آ مقابل میلان، اکتبر ۱۹۹۸ رقم خورد.

میلان در ۲۲ بازی از ۲۳ مسابقه اخیرش مقابل کالیاری به گل رسیده است و میانگین گلزنی این تیم مقابل این رقیب، هر بازی دو گل است.

کالیاری در سری آ، ۳۷ بار مقابل میلان شکست خورده است که بیش ترین آمار باخت برای این تیم مقابل یک رقیب در سری آ است.

کالیاری از آپریل ۲۰۱۳ به این طرف نتوانسته در ۴ بازی پیاپی سری آ پیروز شود، این هفته این فرصت را دارد.

کالیاری تا به اینجای فصل، ۷۵ گل خورده است که بدترین آمار دفاعی این تیم در تاریخ سری آ است.

میلان در ۵ بازی اخیر خارج از خانه اش، پیروز نشده است. بدترین آمار برای روسونری از مارچ ۲۰۱۵.

پاسخ دهید