چشمی: هیچ مربی دیگری توانایی و کارایی کی‌روش را ندارد/هدف من بازی کردن در تیم‌های اروپایی است

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ روزبه چشمی، عضو تیم ملی فوتبال که برای نخستین بار این فرصت را به دست آورد تا مسابقات انتخابی جام جهانی حضور داشته باشد، گفت: این نخستین اردوی من با تیم ملی در انتخابی جام جهانی است. من با حضور در اردوی تیم ملی فوتبال بزرگسالان این فرصت را به دست آوردم که به جمع بازیکنان با تجربه ملحق شوم. هدف من تطابق و هماهنگی بیشتر است تا بتوانم برای تیم ملی مثمر ثمر باشم و در نهایت بتوانیم به اهداف خودمان در مسابقات پیش رو برسیم.
وی درباره حضور بازیکنان جوان و با تجربه در تیم ملی فوتبال گفت: همه ما در خصوص تاثیرات کارلوس کی‌روش در ایران شک نداریم. حضور بازیکنان جوان و پرتجربه را در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل شاهد بودیم که وی نسل جدیدی از بازیکنان را به تیم ملی آورد و به نظر من هیچ مربی دیگری توانایی این کار را نداشت که آینده بزرگ را برای تیم ملی رقم بزند. هم اکنون به جام جهانی صعود کرده‌ایم و می‌خواهیم بهترین عملکرد خود را در دو بازی پیش رو داشته باشیم.
بازیکن تیم‌ ‌ملی در پایان درباره این که هدف اصلی و آرزوهایی که در دوره بازیگری‌اش دارد، گفت: هیچ شکی نیست که یکی از اهداف اصلی من بودن در تیم ملی و بازی کردن در جام جهانی است. هدف بعدی من بازی کردن در تیم‌های اروپایی است تا بتوانم در ادامه فعالیت بازیگری‌ام از لحاظ فنی توسعه و رشد داشته باشم.

256 41

 

پاسخ دهید