چمنیان: با حمایت همه‌جانبه سعی داریم نماینده شایسته‌ای برای ایران باشیم


چمنیان: با حمایت همه‌جانبه سعی داریم نماینده شایسته‌ای برای ایران باشیم


به گزارش خبرورزشی و به نقل از سایت رسمی فدراسیون، عباس چمنیان درباره روند آماده‌سازی تیم فوتبال نوجوانان اظهار داشت: از اول شهریورماه دور جدید تمرینات خود را آغاز کردیم و با توجه به اینکه یکسری از بازیکنان نیاز به هماهنگی بیشتر دارند، برنامه‌های مختلفی را در دستور کاری تمرینی‌شان گذاشتیم.

وی در ادامه گفت: روزهای آخر آماده‌سازی را پشت‌سر می‌گذاریم و با جدیت برنامه‌های تاکتیکی و تکنیکی نهایی را مرور می‌کنیم. در این اردو بیشتر روی نقاط ضعف و عدم استفاده از فرصت گلزنی بازیکنان کار کردیم، ولی آنچه مسلم است در این رده سنی بازیکنان نیاز به زمان بیشتری دارند تا بتوانند باورهای فنی و ذهنی خود را بشناسند.

سرمربی تیم فوتبال نوجوانان کشورمان درباره حضور تاج و ساکت کنار ملی‌پوشان یادآور شد: مهدی تاج، رئیس فدراسیون و محمدرضا ساکت، مدیر تیم‌های ملی در اردوی تیم ملی نوجوانان حاضر شدند. در این بازدید رئیس فدراسیون دقایقی را برای بازیکنان صحبت کرده و از زحمات آنها تشکر کرد. همچنین قرار شد در اردوی بعدی که اردوی نهایی ملی‌پوشان نوجوان پیش از اعزام به هند است، حضور پیدا کنند. بدون شک تیم نوجوانان نیاز به این همدلی و دادن روحیه دارد، البته ما نیازمند حمایت رسانه‌ها هم هستیم. با حمایت همه‌جانبه سعی داریم در هند نماینده شایسته‌ای برای کشورمان باشیم و بتوانیم سهمیه جام جهانی را کسب کنیم.

چمنیان در ادامه گفت: طبق برنامه‌های قبلی در این اردو هم دو بازی درون اردویی با تیم‌های جوانان سپنتا و امید تربیت البرز انجام دادیم و در هر دو مسابقه به ترتیب با نتایج یک بر صفر و 7 بر صفر پیروز شدیم و به اهدافی که مدنظرمان بود، رسیدیم.

وی در پایان خاطر نشان کرد: اردوی نهایی نوجوانان از روز یکشنبه 14 شهریورماه در آکادمی فوتبال آغاز می‌شود و سعی داریم پیش از اعزام به هند فشار زیادی به بازیکنان نیاوریم و آنها را خسته نکنیم. در همین راستا برنامه‌های متنوعی را با هماهنگی کمیته جوانان برای ملی‌پوشان در نظر گرفته‌ایم. همچنین قرار است مراسم بدرقه‌ای با حضور رئیس فدراسیون و مدیر تیم‌های ملی برای بازیکنان برگزار شود و طبق قوانین مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا سه روز از قبل از آغاز رقابت‌ها به هند می رویم.

گفتنی است، تیم فوتبال نوجوانان در مرحله گروهی مسابقات قهرمانی آسیا و انتخابی جام جهانی با تیم‌های عربستان، امارات و هند هم‌گروه است و 25 شهریور در اولین بازی به مصاف تیم عربستان می‌رود.

 

پاسخ دهید