کارخانه: همه تمرکزمان به بازی نیمه‌نهایی است


کارخانه: همه تمرکزمان به بازی نیمه‌نهایی است


به گزارش خبرورزشی و به نقل از سایت رسمی فدراسیون والیبال، مصطفی کارخانه بعداز پیروزی تیمش مقابل ماسکوی ویتنام و صعود به مرحله نیمه نهایی اظهار داشت: بعداز شکست نماینده ویتنام ،حالا همه تمرکزمان به بازی نیمه‌نهایی است. هر تیمی فردا حریف ما باشد را شکست خواهیم داد تا فینالیست شویم.

سرمربی بانک سرمایه درخصوص مسابقه با ماسکوی ویتنام در مرحله پلی‌آف گفت: پیش‌بینی می‌کردیم بازی ساده‌ای مقابل نماینده ویتنام داشته باشیم. به همین خاطر من همه بازیکنان به ویژه ذخیره‌ها که کمتر در جریان مسابقه به میدان رفته بودند را به زمین فرستادم. خدا را شکر همه چیز خوب بود. حالا هم با شکست نماینده ویتنام و صعود به جمع چهار تیم 30 درصد راه را آمده‌ایم و 70 درصد اصلی مانده است.

وی تصریح کرد: بخش اصلی بازی نیمه نهایی است که خیلی حساس و مهم خواهد بود. بازیکنان من باید از این به بعد هوشیارتر بازی کنند. هرچند تا به حال هم با بازی‌های قابل قبول به اینجا رسیده‌ایم و به رغم خستگی پیروزی‌های خوبی به دست اورده‌ایم. امیدوارم از اینجا به بعد هم خدا کمک کند و با همت بچه‌ها مزد زحماتمان را بگیریم که بانک سرمایه توانایی‌اش را دارد.

 

پاسخ دهید