کرمانی‌مقدم: علی‌آقا نمی‌خواست روی نیمکت بشیند/ نکونام اشتباه کرد


کرمانی‌مقدم: علی‌آقا نمی‌خواست روی نیمکت بشیند/ نکونام اشتباه کرد


شما کمک پروین بودید. هیچ حرفی از شما به میان نیامد و تلویزیون هم هیچ وقت تصویر شما را نشان نداد!
واقعاً نمی‌دانم در این خصوص چه بگویم اما من با تشخیص علی‌آقا، مربی و لب خط بودم و تدابیر علی‌آقا و مسائل فنی را به بازیکنان گوشزد می‌کردم.

باز هم که باختید
شاید برنج، اما به هر دلیل سنگینی و آماده نبودن بازیکنان به لحاظ بدنی، یکی از مشکلات اصلی ما بود. این یک حقیقت است که بازیکنان ما برنج زیاد می‌خورند و تمرین آنچنانی ندارند.

ظاهراً پروین نمی‌خواست بیاید، چرا؟
علی‌آقا به خاطر یکسری از حرف و حدیث‌ها نمی‌خواست بیاید و ما و چند تن دیگر از دوستان خواهش و تمنا کردیم تا علی‌آقا راضی شد.

بعد از بازی هم که پروین خداحافظی کرد!
علی‌آقا خداحافظی نکرده اما از باخت ناراحت بودند همان‌طور که من و بقیه خیلی ناراحت بودیم.

چرا نکونام حاضر به بازی برای تیم پیشکسوتان نشد؟
خیلی دقیق نمی‌دانم که نکونام چرا نیامد اما من شخصاً معتقدم نکونام کار اشتباهی کرد که نیامد. نکونام اگر به خاطر ما هم نیامد باید به خاطر بازیکنان لالیگایی و خداحافظی خود هم که شده می‌آمد چون آن‌ها به خاطر خداحافظی نکونام آمده بودند.

چرا تماشاگران استقبال خوبی از بازی نکردند؟
چون تبلیغ خوبی برای این بازی نشد.

در رابطه با بازگشت رضاییان به عنوان پیشکسوت اسبق پرسپولیس چه نظری دارید؟
من از روز اول که مشکلاتی برای بازگشت رامین به وجود آمده بود به این نکته اشاره کردم که رامین باید برگردد و خوشحالم که رامین به تیمش برگشت.

بازگشت رامین به شخصیت برانکو خدشه‌ای وارد نمی‌کند؟
نه. رامین بازیکن باقابلیتی است که بعد از حضوری کوتاه در فوتبال ترکیه، خیلی زود متوجه شد اشتباه کرده و به همین دلیل برگشت. رامین در بازگشت باید حق خودش را بگیرد و این حضور به ضرر ماهینی تمام نخواهد شد چون هر دو بازیکن جناح راست پرسپولیس، باقابلیت هستند و قادرند رقابت سالمی با یکدیگر داشته باشند که در نهایت به سود پرسپولیس تمام خواهد شد.

پاسخ دهید