کعبی: غفوری گزینه بهتری نسبت به رضاییان است


کعبی: غفوری گزینه بهتری نسبت به رضاییان است


کعبی در مصاحبه با خبرورزشی در مورد دیدار پنج‌شنبه شب ایران مقابل قطر گفت: تیم ما با شرایط خوبی پا به این دیدار خواهد گذاشت. ما یک تیم خوب و جوان داریم و کی‌روش نفرات خوبی را در تیم ملی جمع کرده است. قطر برای تیم ما تقریباً ناشناخته است و در این مدت روز به روز پیشرفت کرده. اعتقاد من این است که بازی سختی در پیش داریم، ولی می‌توانیم آن‌ها را در ورزشگاه آزادی شکست بدهیم.

کعبی در مورد پیش‌بینی‌اش از نتیجه این بازی ادامه داد: مطمئن هستم که سه امتیاز را می‌گیریم، ولی باید در زمین حرف‌مان را بزنیم. اگر بچه‌ها خودشان باشند قطعاً برنده خواهیم شد و گرفتن سه امتیاز این بازی راه صعود ما را هموار خواهد کرد. اگر قطر را ببریم روحیه تیم برای بازی با چین بالا خواهد رفت.

کعبی در مورد شانس صعود ایران به جام جهانی‌ روسیه گفت: خیلی‌ها معتقدند ما در گروه آسانی قرار گرفته‌ایم، ولی من چنین نظری ندارم. تمامی حریفان تیم ملی سرسخت هستند و ما نباید هیچ‌کدام از آن‌ها را دست‌کم بگیریم. این تیم پتانسیل صعود به جام جهانی‌ را دارد، ولی باید در همه بازی‌ها حساب‌شده به میدان برود.

از کعبی می‌پرسیم که از میان رامین رضاییان و وریا غفوری کدام بازیکن گزینه مناسب‌تری برای قرار گرفتن در پست دفاع راست خواهد بود که او در جواب گفت: نمی‌توانم در این زمینه نظر قطعی بدهم. اگر نظر مرا بخواهید می‌گویم وریا غفوری به‌صورت کامل فصل بدنسازی را پشت‌سر گذاشته و در بازی‌های لیگ برتر به میدان رفته است. او گزینه مناسب‌تری نسبت به رضاییان است، ولی تصمیم‌گیرنده نهایی کی‌روش خواهد بود.

پاسخ دهید