کلوپ هم در مورد اخراج رانیری صحبت کرد

ایسنا: به نقل از دیلی استار، لیورپول امشب (دوشنبه) باید در لیگ برتر انگلیس در زمین لسترسیتی برود. این اولین دیداری است که کلودیو رانیری بعد از قهرمان کردن این تیم در لیگ انگلیس روی نیمکت لستر دیده نمی‌شود.

به همین خاطر صحبت هایی درباره دخالت بازیکنان لستر در برکناری این مربی شنیده شده بود که کلوپ با حمایت از بازیکنان لستر این صحبت‌ها را رد کرد و گفت: به نظرم بازیکنان از این قدرت برخوردار نیستند که مربی را تغییر بدهند. امروزه قدرت بازیکنان فوتبال محدود شده است. بازیکنان لستر را درک می‌کنم. آنها نهایت تلاششان را در این فصل به کار گرفتند ولی نتیجه آن چیزی نبود که انتظار می‌رفت.

لیورپول در سال جدید میلادی نتیج بدی کسب کرده و اکنون امیدوار است در لیگ برتر در پایان فصل در رتبه خوبی قرار بگیرد. برد برابر تاتنهام حسابی روحیه این تیم را برای بازی‌های پیش‌رو بالا برده است. سرمربی آلمانی درباره این موضوع گفت: در تمرینات تفریح نمی‌کنم و همدیگر را در آغوش نمی‌گیریم. در این مدت از تعطیلی رقابت‌ها استفاده کردیم و تمرینات فشرده‌ای داشتیم تا تیم بتواند شرایط خوبی داشته باشد. امیدوارم مشکل تیم را حل کرده باشیم و در بازی برابر لسترسیتی تیمی متفاوت را در زمین ببینیم. انتظار دارم تیمم مثل بازی با تاتنهام در زمین حاضر بشود. اکنون فقط نیاز داریم بازی به بازی تا پایان فصل پیش برویم و بتوانیم امتیازهای کامل را کسب کنیم.

پاسخ دهید