کمالوند: مثل آب خوردن قطر را شکست می‌دهیم


کمالوند: مثل آب خوردن قطر را شکست می‌دهیم


از تعطیلات خوب استفاده کرده‌اید؟
خدا را شکر اوضاع بسیار خوبی داریم. تعطیلات فرصت خوبی بود تا تیم‌مان را به شکل بسیار خوبی آماده کنیم.

در تعطیلات تاکنون با چه تیم‌هایی بازی کرده‌اید؟
تیم ما تاکنون با دو تیم عقاب تبریز که در لیگ دسته سوم کشور حضور دارد و تیم پیکان، دو بازی انجام داده و دنبال یکی دو بازی دیگر هم هستیم.

امسال چه رده‌ای در جدول را هدف‌گذاری کرده‌اید؟
ما سال قبل موفق شدیم رتبه‌ای تک‌رقمی کسب کنیم اما برای کسب سهمیه و قهرمانی باید واقع‌گرا باشیم. یعنی به نسبت بودجه و هزینه‌ای که کردیم باید از تیم‌مان توقع داشته باشیم به خصوص با این رقبا و این هزینه‌ها.

جواب ما را ندادید، بگذریم، از تیم ملی خبر دارید؟
بازیکنان در اردوی تیم ملی به سینما که نمی‌روند، پس باید به بهترین شکل تمرین کنند. شرایط تمرینات تیم ملی مطلوب است و اعتقاد دارم باید این رابطه خوب بین باشگاه‌ها و تیم ملی حفظ شود تا تیم ملی به جام جهانی برود. الان این پتانسیل را داریم.

در هفته پنجم با سیاه‌جامگان در تبریز بازی دارید، برای این دیدار چه صحبتی دارید؟
در تبریز و در شروع مسابقات هیچ چاره‌ای جز پیروزی بر تیم سیاه‌جامگان نداریم. با تمام قوا و ارائه بازی هجومی به مصاف تیم جوان آقا فرهاد می‌رویم.

حریف تجربه کاظمی می‌شوید؟
من در این فوتبال به چنین مسائلی فکر نمی‌کنم اینکه با چه تیمی و چه مربی‌ای بازی داریم و … فقط به فکر کسب سه امتیاز و پیروزی تیمم هستم.

و بازی با قطر؟
از قول من بنویسید مثل آب خوردن قطر را شکست می‌دهیم. آن‌ها چند بازیکن خوب دارند اما شرایط تیم ملی ما بسیار خوب است و قطری‌ها هیچ‌جوره حریف ما نیستند و ان‌شاءالله با حمایت هواداران با اختلاف دو گل می‌بریم.

پاسخ دهید