کمیته انضباطی آرای پرونده‌های لیگ دسته اول را اعلام کرد


کمیته انضباطی آرای پرونده‌های لیگ دسته اول را اعلام کرد


به گزارش خبرورزشی و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مسابقه تیم‌های مس کرمان و گل‌گهر سیرجان روز 29 مردادماه برگزار شد و از سوی تماشاگران تیم مس کرمان تخلفاتی مبنی بر فحاشی تماشاگران نبست به تیم مقابل رخ داد. این تیم طبق ماده 79 آیین‌نامه انضباطی به 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. با توجه به تخلفات تماشاگران تیم فوق برای بار دوم، کمیته انضباطی اعلام کرد که در صورت تکرار این رویه ناپسند، تنبیهات شدیدتری اعمال خواهد شد.

تیم گل‌گهر سرجان نیز به‌خاطر اهانت تماشاگرانش به داور مسابقه طبق ماده 79 آیین‌نامه انضباطی به 30 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

جریمه 30 میلیونی برای تیم فولاد یزد
تماشاگران تیم فولاد یزد در دیدار تیم‌شان مقابل ملوان بندرانزلی مرتکب تخلفاتی نظیر فحاشی به داور بازی، پرتاب بطری آب و اشیای متفرقه به سوی داوران هنگام عزیمت به رختکن شدند. برهمین اساس کمیته انضباطی طبق ماده 79 آیین‌نامه انضباطی این تیم را به جریمه نقدی 30 میلیون ریالی محکوم کرد.

جریمه برای مربی تیم نفت مسجدسلیمان
دیدار تیم‌های نفت مسجدسلیمان و فجرشهیدسپاسی در حالی برگزار شد که احمد خانه‌آبادی، ‌مربی تیم نفت مسجدسلیمان به‌خاطر اعتراض مکرر به داور بازی، از روی نیمکت اخراج شد. وی طبق بند پنج ماده 66 به تذکر کتبی محکوم و باید پنج میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. تیم نفت مسجدسلیمان نیز به‌دلیل فحاشی تماشاگران به تیم داوری، طبق ماده 79 آیین‌نامه انضباطی به جریمه نقدی 30 میلیون ریالی محکوم شد.

جریمه برای مربی تیم خونه‌به‌خونه بابل
تیم‌های خونه‌به‌خونه بابل و بادران تهران روز 29 مردادماه به مصاف هم رفتند. در این دیدار تماشاگران تیم خونه‌به‌خونه بابل به سرمربی و بازیکنان تیم مقابل فحاشی کردند. کمیته انضباطی این تیم را به پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد. همچنین با توجه به تخلفات تماشاگران تیم فوق، کمیته انضباطی اعلام کرد که در صورت تکرار این رویه ناپسند، تنبیهات شدیدتری اعمال خواهد شد.

مهران نجفی، سرپرست تیم خونه‌به‌خونه بابل نیز به‌دلیل اعتراض به داور بازی پس از پایان مسابقه طبق بند پنج ماده 66 آیین‌نامه انضباطی به تذکر کتبی و پرداخت سه میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

محرومیت یک جلسه‌ای برای بازیکن تیم نساجی مازندران
دیدار تیم‌های ایرانجوان بوشهر و نساجی مازندران روز 29 مردادماه برگزار شد. محمود خرمزی، سرمربی تیم ایرانجوان بوشهر به‌دلیل رفتار غیرورزشی و اعتراض به داور بازی که منجر به اخراجش شد، به تذکر کتبی محکوم و باید پنج میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

تیم ایرانجوان بوشهر نیز به‌خاطر فحاشی تماشاگرانش نسبت به تیم داوری به جریمه نقدی 30 میلیون ریالی محکوم شد.

محمد سلمان‌نژاد، بازیکن تیم نساجی مازندران به‌خاطر اهانت به داور که منجر به اخراجش شد از سوی کمیته انضباطی به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت پنج میلیون ریال جریمه نقدی محکوم است.

 

پاسخ دهید